Menu Zamknij

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU PAMIĄTKOWEGO WYDANIA MONOGRAFII 800-LECIA MIASTA CZĘSTOCHOWY

W związku z wydaniem pamiątkowej Monografii 800-lecia Miasta Częstochowy i Regionu i promocją wydawnictwa, Zarząd i Rada Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie zwraca się do Państwa z propozycją nawiązania współpracy w zakresie zakupu pamiątkowego wydania i wsparcia Izby w dalszym kolportażu.

Monografia została opracowana przez dr Adama Norberta Jarugę z okazji upamiętnienia wyjątkowego Jubileuszu 800-lecia Miasta Częstochowy i Regionu.

Pamiątkowy album Monografii prezentuje zarówno bogate dzieje, dorobek kulturalny i gospodarczy, pamiątkowe fotografie, jak również ofertę biznesową naszego Miasta i Regionu. Publikacja została wydana w ilości 2000 egzemplarzy
z przeznaczeniem do dalszego rozpowszechniania wśród mieszkańców, Urzędów, instytucji naszego Miasta i Regionu i sprzedaży wszystkim zainteresowanym jej nabyciem. Propozycja współpracy dotyczy wsparcia Izby w dotarciu z wydaniem Monografii do jak najszerszego grona odbiorców. W związku z czym proponujemy Państwu możliwość zakupu pamiątkowego wydania Monografii 800-lecia Miasta Częstochowy w promocyjnej cenie.

Przy zamówieniu minimum 50 sztuk proponujemy Państwu indywidualną okładkę z logo Państwa firmy, która będzie doskonałą formą promocji wśród osób, firm, instytucji i organizacji współpracujących z Państwa firmą.

Działania te pozwolą nam wspólnie dotrzeć z tym historycznym wydaniem do jak najszerszego grona odbiorców, mieszkańców naszego Miasta, jak również mieszkańców województwa śląskiego. 

Liczymy, iż wspólnie będziemy mogli promować wśród mieszkańców i przedsiębiorców unikatowe wydanie Monografii ku pożytkowi wizerunku i rozwoju naszego Regionu.

Wszystkich Państwa zainteresowanych zakupem personalizowanej Monografii zapraszamy do kontaktu z Biurem naszej Izby tel. 34 344 82 58, adres Al. NMP 24 lok. 5 w Częstochowie.