Menu Zamknij

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W SPOTKANIU BIZNESOWYM – „POZNAJMY SIĘ. ZNAJDŹ SWOJEGO PARTNERA W BIZNESIE”

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie, jako organizator
i przedstawiciel samorządu gospodarczego regionu, zaprasza na spotkanie przedsiębiorców pn.:
SPOTKANIE BIZNESOWE  –  „Poznajmy się. Znajdź swojego partnera w biznesie”,
w celu promowania ofert firm, nawiązywania nowych kontaktów biznesowych przez ich przedstawicieli, czy wspierania działań dla rozwoju gospodarczego regionu.

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość uzyskania informacji o wsparciu dla ich działań gospodarczych od instytucji takich jak: Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Urząd Miasta Częstochowy, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., RIPH w Częstochowie – czy pozyskać nowych partnerów biznesowych lub kooperantów.

W związku z powyższym chcielibyśmy Państwa zaprosić do udziału w spotkaniu w dniu: 26 lutego o godz. 10.00 w Częstochowie, przy ul. Rejtana 25 w sali konferencyjnej firmy POLONTEX S.A. – wejście przez bramę nr 2.

W Spotkaniu Biznesowym, oprócz przedsiębiorców, wezmą udział partnerzy spotkania, m.in.:

– Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. – przedstawi możliwości skorzystania przez inwestorów z ulg podatkowych,

– Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.ARP Leasing – przedstawi przedsiębiorcom możliwość finansowania lub współfinansowania inwestycyjnego oraz obrotowego firm, jak również zaprezentuje ofertę pożyczkową, leasingową i działalność proeksportową dla firm.

– RIPH w Częstochowie – jako regionalny samorząd gospodarczy przedstawi pełną ofertę korzyści gospodarczych Izby dla jej członków i innych podmiotów,

– POLONTEX S.A. – przedstawi ofertę wynajęcia hal produkcyjnych, usługowych, czy budynków biurowych wraz z wsparciem w zagospodarowaniu wynajętych powierzchni, oraz usługi w zakresie doradztwa prawnego czy usług księgowych, itp.,

– Operator ARP Sp. z o.o. – przedstawi tereny inwestycyjne na sprzedaż, oraz powierzchnie pod wynajem w budowanej hali logistyczno-magazynowej w Częstochowie,

– RFG S.A. – prezentacja o inwestycji: budowie Jurajskiego Agro Fresh Park w Kościelcu koło Częstochowy.

W spotkaniu wezmą również przedstawiciele samorządów terytorialnych, m.in. z Urzędu Miasta Częstochowy, który przedstawi możliwości wsparcia dla nowych inwestycji przez Miasto Częstochowa oraz ofertę nieruchomości posiadanych przez miasto do zagospodarowania.

W trakcie spotkania przedsiębiorcy będą mogli wzajemnie zaprezentować swoje produkty i usługi oraz potrzeby inwestycyjne, m.in. zakupowe, kooperacyjne, itp.

Region częstochowski, jego położenie i infrastruktura, stwarza doskonałe warunki do funkcjonowania i rozwoju firm produkcyjnych czy handlowych.  Doskonała lokalizacja przy A1, DK1 i DK46, bliskość lotniska, dostępność kadr oraz możliwość kształcenia się na wyższych uczelniach, dostępność terenów inwestycyjnych, ulg podatkowych i możliwość uzyskania wsparcia finansowego dla inwestycji, itd. To tu funkcjonują już potentaci z branży IT, automotive, sektora e-commerce, logistyki i transportu, przemysłu metalowego czy hut szkła.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obecność należy potwierdzić do 14.02.2020r. wraz z ankietą w Biurze Izby tel. 34 344 82 58 lub e-mail: izba@riph.eu .

Wraz z potwierdzeniem udziału prosimy o przekazanie do Biura ankiety, której celem jest poznanie profilu Państwa firmy dla potrzeb wykonania niezbędnych materiałów ułatwiających znalezienie dla Państwa partnera w biznesie podczas organizowanego spotkania oraz działań podejmowanych w ramach wsparcia rozwoju gospodarczego regionu. Ankiety można przesłać skanem na adres e-mail: izba@riph.eu

PLIKI DO POBRANIA: