Menu Zamknij

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNĄ KONFERENCJĘ „PRAKTYCZNE ASPEKTY WDRAŻANIA PRACOWNICZYCH PLANÓW KAPITAŁOWYCH”

Szanowni Państwo, w imieniu Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Częstochowy oraz partnerów biznesowych: Skarbiec TFI i CMF Sp. z o.o. pragniemy serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w konferencji, tematem której będą praktyczne aspekty wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych.
Podczas spotkania omówione zostaną zasady funkcjonowania PPK w świetle dotyczącej ich ustawy z października 2018 roku, a także procedura tworzenia PPK i obowiązki pracodawcy w ramach prowadzenia PPK. Przeanalizowana zostanie także rola PPK w procesie tworzenia długoterminowych oszczędności.

Agenda konferencji w załączeniu.

Spotkanie odbędzie się 24 lipca (środa) 2019 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy w budynku przy ul. Śląskiej 11/13. Rozpocznie się o godz. 10.30.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem, proszone są o przesłanie zgłoszenia udziału do 22 lipca br. na adres e-mail: coi@czestochowa.um.gov.pl     

Osobą do kontaktu jest pani Magdalena Wytrzymała. Wszelkie pytania można kierować mailowo na adres: coi@czestochowa.um.gov.pl lub telefonicznie pod numerem (34) 370 72 16.

Ze względu na tematykę zapraszamy do udziału nie tylko właścicieli firm, ale również szefów pionów finansowych oraz personalnych.