Menu Zamknij

ZAPROSZENIE NA TARGI WARSAW PACK

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2019 https://warsawpack.pl/ , które odbędą się w dniach 5-7 marca 2019 w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Targi Warsaw Pack, objęte patronatem między innymi Polskiej Izby Opakowań, są targami branżowymi o charakterze pro-biznesowym i pro-eksportowym. Katalog wystawców dostępny jest pod adresem:  https://warsawpack.pl/katalog-wystawcow/.

Targom towarzyszyć będą specjalistyczne konferencje zorganizowane z partnerami merytorycznymi. W załączeniu dostępne dwa zaproszenia z unikatowym kodem do darmowej rejestracji na następujące konferencje:

„Opakowania w obiegu zamkniętym – Jakich opakowań szuka przemysł?” w dniu 6.03.2019; – ZAPROSZENIE

„Konferencja Packaging Spectrum” w dniu 6.03.2019. ZAPROSZENIE

Uprzejmie informujemy, że dla polskich podmiotów gospodarczych zainteresowanych odwiedzeniem Targów,  zorganizowana zostanie specjalna strefa spotkań biznesowych wyposażona w odpowiednią infrastrukturę oraz  serwis kawowy. W przypadku zorganizowania grupy przedsiębiorców zainteresowanych odwiedzeniem ekspozycji organizatorzy oferują dofinansowanie przejazdu autokarem.

ZAPROSZENIE ORAZ PROGRAM TARGÓW W ZAŁĄCZENIU.