Menu Zamknij

ZAPROSZENIE NA UROCZYSTOŚCI W DNIU 21.01.2020 R.

Szanowni Państwo w imieniu Pana Stanisława Gmitruka, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w dniu 21 stycznia 2020 roku w uroczystościach na Jasnej Górze w dniu urodzin Wincentego Witosa i związanych z inauguracją obchodów 100-lecia bitwy warszawskiej  w 1920 oraz  w konferencji Władysława Kosiniaka-Kamysza, przewodniczącego Klubu Parlamentarnego – Koalicja Polska.  W związku z tym informujemy,  że przebieg tych uroczystości będzie następujący:

  • msza święta w kaplicy matki bożej na jasnej górze,   21 stycznia 2020 ROKU,  o godz. 9.30, w intencji Ś.P. Wincentego Witosa w 146. rocznicę urodzin oraz w intencji Polskich Bohaterów Wojny Polsko-Bolszewickiej, 100.lecia bitwy warszawskiej  w 1920 roku.
  • wizyta w kaplicy pamięci narodu na jasnej górze, o godz. 10.30 TEGO DNIA,                   w której oddamy hołd Ś.P. Wincentemu Witosowi oraz Polskim bohaterom wojny Polsko-bolszewickiej, bitwy warszawskiej w 1920 roku.
    Zostaną złożone kwiaty i zapalony znicz przed tablicą  Ś. P. wincentego  witosa;
  •    po tych uroczystościach, zapraszamy dziennikarzy, od godz.11.00 na konferencję prasową z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem, która odbędzie się w alei H. Sienkiewicza, przy Jasnogórskich błoniach w Częstochowie.
    (w sytuacji niekorzystnej pogody konferencja ta odbędzie się w Domu Rzemiosła)
  • o godz. 11.30 w sali Domu Rzemiosła przy Al. T. Kościuszki nr 6  w Częstochowie, odbędzie się spotkanie Władysława Kosiniaka-Kamysza z przedsiębiorcami  z Częstochowy i z regionu częstochowskiego, podczas którego zostanie zaprezentowany program gospodarczy.