Menu Zamknij

11 MIĘDZYNARODOWE TARGI OPAKOWAŃ – PACKAGING INNOVATIONS – ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy do udziału w 11. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się w dniach 2-3 kwietnia 2019 w EXPO XXI w Warszawie.

To najważniejsze wydarzenie w Polsce dla branży opakowaniowej. Nasi Wystawcy prezentują podczas targów opakowania dla kilkunastu sektorów przemysłu m.in. dla branż:

  • spożywczej
  • chemicznej
  • kosmetycznej
  • farmaceutycznej
  • przemysłowej
  • logistycznej
  • reklamowej

Udział w targach to gwarancja znalezienia opakowań dostosowanych do indywidualnych potrzeb producentów każdego sektora przemysłu.

Podczas przyszłorocznej edycji Targów Packaging Innovations organizatorzy skupią uwagę na rozwoju strefy EKOPACK. Nowe przepisy UE związane z zakazem wykorzystania niektórych plastików wejdą w życie już za 3 lata. W związku z tym wszyscy producenci korzystający z jakichkolwiek form opakowaniowych muszą być przygotowani na nadchodzące zmiany. Targi Packaging Innovations będą więc doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń w tym zakresie.

Choć 11. edycja Targów Packaging Innovations odbędzie się w kwietniu, to już dziś warto zaplanować swój udział w najważniejszych targach opakowań. Poprzednią edycję odwiedziło ponad 5000 zwiedzających z całej Europy. Przyszłoroczna odsłona targów zapowiada się bardzo interesująco. Dla Wystawców przygotowana została bowiem NOWA, ROZSZERZONA OFERTA WYSTAWIENNICZA. Ciekawa formuła dwudniowych targów,skoncentrowanych na konkretnych spotkaniach biznesowych to powody, dla których nie można przegapić Targów Packaging Innovations.

Już dziś warto zaplanować udział w przyszłorocznej edycji targów do czego serdecznie zapraszam. Przesyłam tym samym link do bezpłatnej rejestracji na targi.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.packaginginnovations.pl