Menu Zamknij

PORADNIK DLA PRZEDSIĘBIORCÓW „FUNDUSZE DLA BIZNESU” – ZAPRASZAMY DO LEKTURY

Szanowni Państwo,

zapraszamy do lektury trzeciego numeru „Funduszy dla Biznesu”, którego wydawca jest Śląskie Centrum Przedsiębiorczości w Katowicach.W wydawnictwie zostały zaprezentowane m.in. relacja z VIII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, w trakcie którego podpisana została umowa o wspólnej realizacji przez NCBR oraz Województwo Śląskie projektu „Silesia pod błękitnym niebem”. 

Przedsiębiorcy zainteresowani tym tematem mogą składać wnioski w ŚCP do końca lutego. Omówione zostały również kierunki rozwoju i perspektywy IOB, zachęcając do udziału w konkursie pozwalającym rozwinąć usługi świadczone na rzecz MŚP.Dodatkowo obszernie został zaprezentowany Obszernie nowy, ale już doceniany przez beneficjentów, etap oceny wniosków, czyli panele eksperckie. Warto również przejrzeć artykuły ukazujące dobre praktyki— mogą one stać się inspiracją do działania.null

Poradnik dostępny w załączonym linku –

PORADNIK

Zapraszamy również do lektury archiwalnych numerów publikacji, które znajdą Państwo na stronie  www.scp-slask.pl pod zakładką Skorzystaj/Poradnik przedsiębiorcy.