Menu Zamknij

XII GIEŁDA PROMOCJI POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Częstochowskiej przypominamy i serdecznie zapraszamy do udziału w XII GIEŁDZIE PROMOCJI, która odbędzie się w dniach 3-4.12.2018r. w KLUBIE POLITECHNIK.

GIEŁDA PROMOCJI To inicjatywa mająca na celu utrzymanie i zacieśnienie więzi z wychowankami Politechniki Częstochowskiej i podtrzymanie ducha wspólnoty społeczności akademickiej z Absolwentami. Jest to doskonała okazja do zaprezentowania osiągnięć zawodowych wychowanków Politechniki Częstochowskiej ale również firm które szukają nowych pracowników i partnerów. Dla studentów stwarza możliwość spotkania z potencjalnymi pracodawcami

Oferta Giełdy Promocji skierowana jest nie tylko do wychowanków Politechniki Częstochowskiej, ale również do wszystkich firm zainteresowanych chęcią wymiany doświadczeń, pozyskaniem przyszłych kadr, zawarciem nowych kontaktów biznesowych, a także współpracą ze Stowarzyszeniem Wychowanków i Politechniką w realizacji projektów naukowych i biznesowych. Stowarzyszenie oraz Politechnika otwarte są na różne formy współpracy, a także sugestie dotyczące procesu kształcenia.

W związku z powyższym informujemy, iż istnieje możliwość stworzenia jednego wspólnego stoiska pod egidą RIPH w Częstochowie i podział kosztów udziału w wydarzeniu. Jeżeli są Państwo zainteresowani stworzeniem wspólnego stoiska pokazowego prosimy o kontakt z Biurem Izby do dnia 20 listopada br.

tel. 34 344 82 58 lub email: izba@riph.czest.pl