Menu Zamknij

JUBILEUSZ 30-LECIA FIRMY INERGIS S. A. – GRATULUJEMY!

Dnia 12 czerwca w częstochowskim Teatrze im. Adama Mickiewicza, jedna z największych i najbardziej znanych firm branży budowlanej w naszym mieście, Członek RIPH w Częstochowie firma INERGIS S.A. obchodziła  uroczysty jubileusz 30 – lecia swojego funkcjonowania.

Firma powstała w marcu 1988 roku z inicjatywy pana Marka Wachelki – Prezesa Zarządu. Obecnie zatrudnia ok. 160 pracowników i jest jednym z pionierów Inżynieryjnych Technik Ochrony Środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony powietrza i ograniczenia emisji dwutlenku węgla, czy też instalacji kolektorów słonecznych.

W uroczystości podsumowania działalności firmy INERGIS S.A. uczestniczył Prezydenta Rady RIPH w Częstochowie Pan Tadeusz Szymanek, który na ręce Prezesa Zarządu Pana Marka Wachelki przekazał pamiątkowy dyplom z podziękowaniem za współpracę i aktywną działalność firmy.

Z okazji Jubileusz, Zarząd i Rada Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie składają najserdeczniejsze życzenia, wielu sukcesów, dalszego pomyślnego rozwoju, kolejnych jubileuszy oraz osobistego zadowolenia. Niech ten wyjątkowy czas będzie inspiracją do dalszej pracy.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystości, która dostępna jest na stronie Telewizji Orion.