Menu Zamknij

F.P.H.U. GREEN PACK Szymanek – ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Firma „Green Pack” istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Siedzibą firmy jest miejscowość Wierzchowisko, położona na obrzeżu Częstochowy, w gminie Mykanów. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań, że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne, ale i przyjazne środowisku. Każdy użytkownik znajdzie interesujące Go opakowania, dzięki którym świadomie może kreować własne potrzeby.

Firma Green Pack opierając się na doświadczeniu produkcyjnym swoich partnerów i 20 latach własnych doświadczeń marketingowych kieruje swoja bogata ofertę ponad – 1500 wzorów opakowań – do:

– producentów i przetwórców żywności

– różnorodnych gałęzi przemysłu

– gastronomi, catering

– sklepów, biur, szkół, banków

Ponadto, mając takich partnerów rynkowych jak min.:

– Cedo Sp. z o.o.

– Huhtamaki FoodService Poland Sp. z o.o.

– Inline Poland Sp. z o.o

– Kram Polska S.A.

– Polpack Sp. z o.o.

– Oraz inne prestiżowe firmy

Geen Pack jako jedyna w Polsce posiada Certyfikat autoryzowanego regionalnego Dystrybutora firmy Polpack Sp. z o.o..

Należy podkreślić, iż każde opakowanie wprowadzone do obrotu handlowego posiada stosowny Atest, Certyfikat, Deklarację Zgodności. Audyty wewnętrzne są kontynuacją Strategii Rozwoju Firmy Green Pack zapoczątkowaną na początku roku 2000. W strukturze organizacyjnej, systemie zarządzania i strategii rozwoju firma stosuje specjalnie opracowany Kodeks Wewnętrzny tzw. Procedury Pracy, precyzując tym samym działania wszystkich stanowisk pracy w strukturze wewnętrznej, jak i w kontaktach handlowych, celem profesjonalnej obsługi klienta.