Menu Zamknij

APEL O POMOC DLA ZESPOŁU SZPITALI MIEJSKICH W CZĘSTOCHOWIE

Drodzy Państwo, w imieniu Zespołu Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Częstochowy przekazujemy apel o pomoc dla pracowników i pacjentów z
Zespołu Szpitali Miejskich w Częstochowie.

Sytuacja w jakiej znaleźliśmy się obecnie pokazuje nasze najlepsze cechy i pozwala nie tracić wiary w ludzi, obnażając niestety kruchość i bezradność systemu administracji i ochrony zdrowia w naszym kraju. Stawiamy czoła niewidzialnemu wrogowi, zmagając się jednocześnie z brakiem procedur, zabezpieczeń i niezbędnego sprzętu.

Z inicjatywy Prezydenta Miasta Częstochowy chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na osoby, które są na pierwszej linii walki z wirusem, które są najbardziej zagrożone i potrzebują naszego wsparcia – lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych i pracowników szpitali. W chwili obecnej najpotrzebniejszymi produktami w jakie powinno się wyposażyć te osoby, są: fartuchy, maseczki, rękawiczki i środki czystości.
Kolejną ważną rzeczą są artykuły spożywcze i woda, które ze względu na wstrzymanie wizyt są niezbędne także dla pacjentów przebywających w naszych placówkach.

Dlatego Prezydent Częstochowy Pan Krzysztof Matyjaszczyk zachęca by w ślad za wsparciem płynącym z Miasta również Państwo dołączyli się do pomocy dla Zespołu Szpitali Miejskich w Częstochowie.
Jeżeli zechcieliby Państwo włączyć się w prezydencki projekt bardzo proszę o kontakt pod numerami: 34 370 21 25, 34 370 21 05 w godzinach 7:25 – 15:00, a w pozostałych godzinach: 500 006 390, 501 445 254.
Wiemy, że Państwo na co dzień też zmagają się z wieloma trudnościami i problemami, wierzymy jednak w dobro i otwarte serca Częstochowianek i Częstochowian, wierzymy w wolę pomocy z Waszej strony i wspólne przezwyciężenie tego kryzysu.