Menu Zamknij

BEZPŁATNE SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA MŚP DOT. PROGRAMÓW WSPARCIA EKSPORTU – 13 LIPCA 2021 – ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Szanowni Państwo,
w imieniu Funduszu Górnośląskiego SA serdecznie zapraszamy na spotkanie organizowane przez Fundusz Górnośląski SA. nt. Dowiedz się jak zdobyć rynki zagraniczne. Spotkanie informacyjne  dla  MŚP planujących lub prowadzących działalność eksportową odbędzie się w dniu 13 lipca 2021 r. o godzinie 13:00 w Częstochowie.

Jak wziąć udział w szkoleniu? 

Aby zapisać się należy skorzystać z formularza zapisu: https://app.evenea.pl/event/spotkanie-ip2/

Spotkanie odbędzie się w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy ul. Wały Dwernickiego 117/121

Szkolenie „Jak zdobyć rynki zagraniczne” organizowane jest w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania” realizowanego przez Województwo Śląskie oraz Fundusz Górnośląski S.A. Jednym z celów projektu jest dostarczenie przedsiębiorcom z sektora MŚP województwa śląskiego profesjonalnej wiedzy na temat rozwoju działalności biznesowej na poszczególnych rynkach.

Czy moja firma jest gotowa na eksport? Jakimi zasobami trzeba dysponować, żeby wejść na rynki zagraniczne? Jaka wiedza na temat eksportu jest potrzebna?  Na te i inne pytania poznasz odpowiedź 13 lipca podczas spotkania informacyjnego „Jak zdobyć rynki zagraniczne” – szkolenie z udziałem praktyków skutecznie wprowadzających małe i średnie firmy na rynki zagraniczne. 

Zapisy: https://app.evenea.pl/event/spotkanie-ip2/

Program spotkania: 

  • Otwarcie

Krystian Stępień – Prezes Funduszu Górnośląskiego S.A.

  • Śląskie MŚP na rynkach zagranicznych – programy wsparcia eksportu

Łukasz Rosicki – Fundusz Górnośląski S.A.

Aleksandra Szarek – Enterprise Europe Network 

  • Jak zdobyć rynki zagraniczne

dr Marek Kasperek – Doktor zarządzania, specjalista w zakresie zakupów, magazynowania, logistyki oraz organizacji zespołów projektowych i realizacji projektów. Właściciel i konsultant firmy doradczej Kasperek Consulting. Kierownik studiów i wykładowca na studiach podyplomowych Zarządzanie Projektem, Zarządzenie Projektem Europejskim oraz Team Manager ds. Szkoleń oraz Manager  Zakupów, kierownik programowy Polskiego Stowarzyszenia Zaopatrzenia i Logistyki.

Podczas spotkania zostaną zapewnione poczęstunek i materiały szkoleniowe. 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z Punktem Informacyjnym w Częstochowie Funduszu Górnośląskiego SA

Al. Najświętszej Maryi Panny 34

Tel. +48 32 723 31 13 w.199

Szczegółowe informacje na stronie internetowej, profilu na portalu Facebook