Menu Zamknij

BEZPŁATNY WEBINAR DLA PRZEDSIĘBIORCÓW – PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH – KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA – ZAPROSZENIE

Prawo zamówień publicznych z 2004 r. przez ponad 25 lat jej obowiązywania było wielokrotnie modyfikowane, co doprowadziło do tego, że stało się ono mało czytelne. Przez ostatnie kilka lat na rynku zamówień publicznych formułowany był postulat wykonawców i zamawiających o wprowadzenie kompleksowej i spójnej ustawy, która pozwoli na efektywne i przejrzyste udzielanie zamówień publicznych. Nowa ustawa została ostatecznie uchwalona 11 września 2019 roku i wejdzie w życie 1 stycznia przyszłego roku.

Krajowa Izba Gospodarcza w Warszawie we współpracy z Kancelarią Sołtysiński, Kawecki, Szlęzak serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenie online dla przedsiębiorców, podczas którego zostaną omówione kluczowe kwestie związane ze zmianą ustawy Prawo zamówień publicznych. 

Webinar odbędzie się 2 czerwca o godz. 14.00. na platformie Zoom. Prelekcję online poprowadzą radca prawny i partner kancelarii, Agata Szeliga oraz mecenas Żaneta Urbaniak.

Wszystkich Państwa zainteresowanych udziałem w webinarze prosimy o przesłanie zgłoszeń do 1 czerwca do godziny 12:00 na adres e-mial: kmakijewska@kig.pl. Otrzymają Państwo link do udziału w spotkaniu. 

Oprócz nowelizacji ustawy, w trakcie spotkania online, zostaną wyjaśnione m.in. takie zagadnienia jak: skuteczne wniesie wadium, termin związania ofertą czy prawidłowe przygotowanie oferty w formie elektronicznej.