Menu Zamknij

BEZPŁATNE SZKOLENIA Z BRANŻY ECOMMERCE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU – ORGANIZACJA GS1 POLSKA

Szanowni Państwo,

Organizacja GS1 Polska organizuje różnorodne webinaria. W tym przypadku są to otwarte, darmowe szkolenie związane z tematyką e-commerce. Temat ciągle ważny i aktualny. W ramach współpracy RIPH w Częstochowie uzyskała zgodę Zarządu GS1 na udostępnienie informacji o organizowanych szkoleniach dla szerokiego grona producentów, eksporterów, importerów, itp.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału. Daty i tematyka kolejnych szkoleń dostępne są w poniżej ulotce informacyjnej.  

Szanowni Państwo, zapraszamy na webinaria z branży ecommerce, które prowadzone są przez ekspertów sprzedaży na marketplaceach. W najbliższym czasie odbędą się webinaria prowadzone przez Damiana Wiszowatego – eksperta ds. sprzedaży na platformie Amazon, Mateusza Grzywnowicza – eksperta ds. sprzedaży na eBay oraz ekspertkę z polskiego portalu internetowego Allegro – Kamilę Grotowską.

Zapraszamy do rejestracji na poszczególne webinaria z poniższej listy.

Ecommerce w najlepszym wydaniu
Zapraszamy do udziału w multimedialnych bezpłatnych szkoleniach, którymi jest cykl webinariów o sprzedaży na internetowcych platformach typu marketplace:

02.06.2020 –Zastosowanie numerów GTIN (kodów EAN) w sprzedaży online na Allegrowebinarium prowadzone przez ekspertów GS1 Polska dla sprzedawców Allegro!

09.06.2020 – Jak usprawnić pracę firmy na eBay za pomocą wewnętrznych, jak i zewnętrznych narzędzi?

15.06.2020 – Możliwości promowania ofert na Allegro

16.06.2020 – Q&A z Damianem Wiszowatym – ekspert od Amazona odpowiada na pytania

30.06.2020 – Jak właściwie obsłużyć Amazon?

Po więcej szczegółów kliknij w poniższy przycisk.

Dowiedz się więcej

GS1 Polska na YouTube
 
W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju zachęcamy Państwa do szkoleń on-line i skorzystania z naszych nagrań na platformie YouTube na temat standardów GS1.

Znajdują się tam między innymi materiały na temat sprzedaży na eBay czy Amazonie oraz filmy z zakresu podstawowej wiedzy na temat kodów kreskowych.

Aby przejść do naszego kanału, kliknij w przycisk poniżej.

Oglądaj nas