Menu Zamknij

BUSINESS CENTER 1 SP. Z O.O. – PODZIĘKOWANIA

Składamy serdeczne podziękowania dla Firmy
Business Center 1 Sp. z o.o. za wsparcie i pomoc
przy realizacji XIX Gali Konkursu
„Jurajski Produkt Roku” 2019

Business Center 1 Sp. z o.o. jest placówką oświatową działającą od 2001 roku na rzecz wielopłaszczyznowego rozwoju osobistego uczestników kursów, szkoleń i warsztatów, które organizują. Z jednakową atencją starają się wspierać zarówno rozwój osobistych umiejętności, pozytywnych cech charakteru, silnych stron osobowości, pasji i zainteresowań, jak i rozwój wiedzy, kompetencji i kwalifikacji niezbędnych w obecnym lub przyszłym życiu zawodowym.

BC1 organizuje kursy, szkolenia i warsztaty w sposób maksymalizujący ich jakość i zadowolenie uczestników poprzez dobór lokalizacji zapewniających wysoki komfort pracy, wykwalifikowanych i doświadczonych wykładowców, trenerów i instruktorów, odpowiednio dobrane materiały szkoleniowe i pomoce naukowe. Zapewniamy, że wszystkie zajęcia, które organizuje BC1 przebiegają w rzeczowej ale i miłej atmosferze, co sprzyja również nawiązaniu wzajemnych kontaktów między uczestnikami, ich integracji i wymianie doświadczeń.

Egzaminy ECCC wyznacza standard kompetencji użytkowników technologii informatycznych na różnych poziomach: od podstawowego, poprzez średniozaawansowany i zaawansowany, aż po najwyższy – eksperta. Obszary wykorzystania technologii informatycznych zostały podzielone na ogólny i branżowy.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

Business Center 1 Sp. z o.o.
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice
ALTUS (parter), wejscie A
tel. 32 253 72 85
biuro@bc1.pl
http://www.bc1.pl/