Menu Zamknij

DYPLOMATYCZNE OTWARCIE ROKU 2019

Szanowni Państwo,

w imieniu Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie Pana Andrzeja Arendarskiego, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Dyplomatycznym Otwarciu Roku 2019, które odbędzie się dnia 17 stycznia 2019 roku w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego – Centrum Olimpijskie ul. Wybrzeże Gdyńskie 4 w Warszawie.

Dyplomatyczne Otwarcie Roku w Krajowej Izbie Gospodarczej jest uroczystą doroczną okazją do przedstawienia planów nt. międzynarodowej współpracy gospodarczej realizowanej przez poszczególne instytucje, resorty oraz samorząd gospodarczy, jak również złożenia podziękowań za dotychczasowe wsparcie udzielane polskim przedsiębiorcom na rynkach zagranicznych. W spotkaniu bierze udział około 250 osób, przedstawicieli korpusu dyplomatycznego, administracji publicznej, przedsiębiorców oraz reprezentantów izb przemysłowo-handlowych i bilateralnych.

Dyplomatyczne Otwarcie Roku jest jedną z inicjatyw Krajowej Izby Gospodarczej sprzyjającą określeniu miejsca Polski w obszarze międzynarodowej współpracy gospodarczej i handlowej, promującą jednocześnie działania stanowiące istotny element szeroko pojętej dyplomacji ekonomicznej.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 10 stycznia br. tel. 22 630 96 13; e-mail: bwzz@kig.pl