Menu Zamknij

SPOTKANIE WIGILIJNE SAMORZĄDU GOSPODARCZEGO

Tradycyjnie przez Świętami Bożego Narodzenia odbyło się spotkanie wigilijne organizowane przez Zarząd i Radę Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie, w klimatycznej Restauracji MANZONII mieszczącej się przy ul. Mazowieckiej w Częstochowie.

W spotkaniu uczestniczyli Członkowie Zarządu, Rady i Komisji Rewizyjnej RIPH w Częstochowie,przedstawiciele władz samorządowych, organizacji gospodarczych, uczelni wyższych, spółek miejskich, dyrektorzy szkół zawodowych, lokalni przedsiębiorcy oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z Izbą.

Spotkanie, któremu towarzyszyła świąteczna atmosfera było doskonałą okazją do złożenia życzeń oraz czasem na podsumowanie i podziękowanie za współpracę i dotychczas zrealizowane przedsięwzięcia.

Jako pierwsi życzenia zaproszonym gościom wspólnie złożyli Prezes Zarządu Andrzej Broniewski i Prezydent Rady Tadeusz Szymanek. Do życzeń i podziękowań dołączyli również: Rektor Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie prof. hab. dr Anna Wypych-Gawrońska, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Częstochowie Grażyna Klamek wspólnie z Zastępcą Dyrektora WUP w Katowicach Marcinem Biernat; Prezes Zarządu Regionalnej Organizacji Pracodawców w Częstochowie Dariusz Jadczyk; Starosta Powiatu Częstochowskiego Krzysztof Smela oraz Prezes Zarządu Częstochowskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości Włodzimierz Biniek.

Na ten wyjątkowy czas życzmy Państwu radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i pomyślności w każdym dniu nadchodzącego Nowego 2019 Roku.