Menu Zamknij

FIRMA NOWODWORSKI SP. JAWNA SPONSOREM „JURAJSKIEGO PIKNIKU RODZINNEGO BEZPIECZNE WAKACJE” – DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚCIE Z NAMI

Zarząd i Rada RIPH w Częstochowie pragną podziękować wszystkim sponsorom za pomoc i wsparcie w przygotowaniu Jurajskiego Rodzinnego Pikniku Bezpieczne WAKACJE 2019, który wspólnie organizowaliśmy w dniu 19 czerwca.
W każdym kolejnym Newsletterze będziemy zamieszczać podziękowania dla firm, które były z nami i przyczyniły się do organizacji eventu, podczas którego mogliśmy wspólnie promować ideę bezpiecznego wypoczynku i lokalnej integracji.

Podziękowania składamy dla firmy
NOWODWORSKI Sp. jawna.

Marka Nowodvorski Lighting od 1944 roku dostarcza oprawy oświetleniowe najwyższej jakości. Jest producentem oświetlenia dekoracyjnego. Posiada 2 zakłady o łącznej powierzchni 15.000 m3. Rocznie produkuje około 1,2 mln sztuk opraw, które sprzedaje zarówno w Polsce, jak również w ponad 50 innych krajach. Klientami firmy są sieci hurtowni, marketów, sklepy stacjonarne oraz internetowe, a także dystrybutorzy i deweloperzy w Polsce i zagranicą. 

Misją firmy jest oferowanie szerokiego asortymentu niedrogich, dekoracyjnych opraw oświetleniowych, dedykowanych zarówno osobom ceniącym klasykę jak i nowoczesne rozwiązania.

Nowodworski Sp. jawna
ul. Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa
tel:34 344 91 10; 34 344 91 11
fax:34 344 91 12
e-mail:nowodvorski@nowodvorski.com

Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej firmy www.nowodvorski.com