Menu Zamknij

GALA Z OKAZJI ŚWIĘTA EUROPY – ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo,

w imieniu Prezesa Zarządu RIG w Katowicach Tomasza Zjawionego i Paweł Pawelec Wiceprezesa Tytularny, Prezes chorzowskiej Delegatury RIG w Katowicach serdecznie zapraszamy do udziału w Gali z okazji Święta Europy.

9 maja 1950 r. Robert Schuman ogłosił deklarację, która zapoczątkowała proces integracji Europy. Na pamiątkę w tym dniu obchodzone jest święto naszego kontynentu.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach od ponad 20 lat uroczyście obchodzi ten niezwykle ważny dla gospodarki i społeczności dzień organizując Galę z okazji  Święta Europy. Wydarzenie to jest okazją do zamanifestowania poparcia dla idei integracji, pochwalenia się efektami współpracy oraz podziękowań za wsparcie polskich inicjatyw na forum europejskim. 

Tegoroczna Gala odbędzie się 6 maja br. o godz. 17.00 w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Podczas Gali zostaną wręczone statuetki „Perły Europy”.  Wydarzenie uświetni koncert w wykonaniu  znakomitej aktorki filmowej i teatralnej Anny Dereszowskiej pt. „Kobieta- Instrukcja Obsługi”.

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego w terminie do dnia 8 kwietnia br. i przesłanie na adres maila: samorzad@rig.katowice.pl. Zgłoszenie będzie podstawą do przesłania oficjalnego zaproszenia.  Ilość miejsc jest ograniczona.