Menu Zamknij

I BOOSTER DLA MŚP W MYSZKOWIE – RELACJA ZE SPOTKANIA

We wtorek 16 października przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, samorządu i lokalnego biznesu spotkali się w Myszkowie na Pierwszym Boosterze dla MŚP. Organizatorami wydarzenia byli Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna w Częstochowie S.A., Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Uczestników spotkania powitali w sowich wystąpieniach Prezes Zarządu RIPH w Częstochowie Andrzej Broniewski oraz Zastępca Prezesa Katowickiej Specjalnej Stref Ekonomicznej S.A. Prof. AWSB dr hab. Barbara Piontek.

Spotkanie Booster to szansa dla przedsiębiorców na uzyskanie informacji o możliwościach wsparcia dla małych i średnich firm oferowane przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Podczas wtorkowego spotkania przedsiębiorcy mogli uczestniczyć w seminarium, panelu dyskusyjnym z udziałem zaproszonych gości oraz w bezpośrednich rozmowach poświęconych formom wsparcia dla lokalnego biznesu.

W bloku tematycznym paneliści dyskutowali o pozyskiwaniu środków na rozwój przedsiębiorstw, roli PR w prowadzeniu działalności, a także współpracy szkół branżowych (zawodowych) i uczelni wyższych ze środowiskiem biznesu.

 

Wśród panelistów gościli:

  • Tadeusz Szymanek – Prezydent Rady Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie

  • Michał Dąbrowski – Pełnomocnik Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. ds. rozwoju

  • Józef Piętoń – Dyrektor Regionu Śląskiego Banku Gospodarstwa Krajowego

  • Urszula Bauer – Ekspert ds. kształcenia branżowego i praktycznego

  • dr Wioleta Witczak-Smolnik – PR manager/rzecznik prasowy Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

  • Rafał Strzelec – Telewizja Sfera – moderator

Relacja wideo z wydarzenia została opublikowana na portalu internetowym redakcji Strefa TV.

LINK do wideo https://www.youtube.com/watch?v=3zerVvfihWQ.