Menu Zamknij

II POLSKO-BRYTYJSKIE FORUM BIZNESU, HANDLU I INWESTYCJI (BTI) 27-28 czerwca

W imieniu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie i Ambasady Wielkiej Brytanii w Warszawie zapraszamy Państwa na II Polsko- Brytyjskie Forum Biznesu, Handlu i Inwestycji (BTI), które odbędzie się w dniach 27-28 czerwca w Hotelu Sofitel (ul. Królewska 11, Warszawa)

Forum rozpocznie się w dniu 27 czerwca, wieczornym oficjalnym przyjęciem i prezentacją brytyjsko – polskich relacji biznesowych. Następnie w dniu 28 czerwca odbędzie Forum BTI. Po sukcesie pierwszej edycji w 2018 r., Rządy Polski i Wielkiej Brytanii uzgodniły, że tematem tegorocznego będzie ZIELONY WZROST – który jest dużym wyzwaniem, przed którym stoją obydwa kraje. 

Forum BTI to:
– Szansa aby usłyszeć bezpośrednio od brytyjskich i polskich ministrów i najlepszych przedstawicieli biznesu o tym, jak stymulowanie czystego rozwoju pomaga zapewnić nowe możliwości dla biznesu w Wielkiej Brytanii, Polsce i na świecie.
– Platforma dla biznesu pozwalająca na podzielenie się doświadczeniami, wymianę poglądów i zaangażowanie w szanse i wyzwania związane z czystym wzrostem
– Wyjątkowa okazja dla przedstawicieli firm polskich i brytyjskich do nawiązania kontaktów z szerokim gronem potencjalnych partnerów, klientów i inwestorów oraz okazja, aby zaczerpnąć wiedzy od ekspertów i analityków na temat najnowszych trendów i wyzwań w produkcji, usługach, hi-tech lub sektorach tradycyjnych

Forum BTI będzie składać się z powitania gości i krótkiej sesji plenarnej, po czym odbędą się tematyczne sesje breakoutowe, podczas których dogłębnej analizie poddane zostaną specjalistyczne sektory tj: e-mobilność, morska energia wiatrowa i inne źródła odnawialne. 

Odbędą się też sesje skierowane do biznesu głównego nurtu, dotyczące tego m.in. w jaki sposób zielone finanse mogą pomóc przedsiębiorstwom w działaniach proekologicznych oraz jak technologia może przyczynić się do osiągnięcia zielonego wzrostu.

Forum skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli biznesu, ale także do wszystkich zainteresowanych tym, aby organizacje biznesowe uwzględniały w swoim rozwoju czysty wzrost, niezależnie czy reprezentują administrację rządową, instytucje badawcze czy pozarządowe.

ZAREJESTRUJ SIĘ

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt: 

Monika Sasiak
Biuro Współpracy z Zagranicą
Tel. +48 22 630 97 23
e-mail: msasiak@kig.pl