Menu Zamknij

KOLEJNE SPOTKANIE FIRM RODZINNYCH POŚWIĘCONE POMNAŻANIU RODZINNEGO BOGACTWA ODBYŁO SIĘ W CZĘSTOCHOWIE.

W środę 12 czerwca w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Handlowym w Częstochowie odbyło się spotkanie firm rodzinnych, zorganizowane w ramach projektu „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – Lokalne Centra Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych”. Koordynatorem projektu jest przez Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. i Urząd Miasta Częstochowy.

Tematem spotkania było Pomnażanie rodzinnego biznesu.

W spotkaniu uczestniczyli przedsiębiorcy rodzinni oraz reprezentanci RIPH w Częstochowie: 

  • Pani Joanna Okularczyk Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej RIPH w Częstochowie, Współwłaściciel w firmie rodzinnej TEST Systemy Uszczelniające Sp. jawna, Członek Zarządu Inicjatywy Firm Rodzinnych Oddział Śląski, 
  • Pan Mariusz Włodarczyk – Członek Komisji Rewizyjnej RIPH w Częstochowie, Dyrektor w firmie Włodarczyk Motor oraz
  • Państwo Andrzej i Teresa Królikowie, właściciele Kancelarii Prawno Podatkowej TERRACH Sp. z o.o. którzy przedstawili uczestnikom spotkania praktyczne rozwiązania efektywnego inwestowania w rozwoju rodzinnych biznesów.

Kancelaria TERRACH jest laureatem Konkursu „Jurajski Produkt Roku” 2018 w kategorii Firma rodzinna, w ramach której dostrzegamy i wyróżniamy polskie Firmy Rodzinne za ich wysoką skutecznością biznesową, przy jednoczesnym prowadzeniu biznesu w oparciu o wartości społeczne, uwzględniając plany zrównoważonego i długoterminowego rozwoju i wartości rodzinne. 

Finał XIX Edycji Konkursu „Jurajski Produkt Roku”
już w październiku. 

Kolejne spotkanie dla firm rodzinnych zostało zaplanowane już po wakacjach. Zapraszamy firmy zrzeszone w RIPH na kolejne seminarium.
Warto być na bieżąco, wystarczy się zalogować na portalu wiedzy: www.firmyrodzinne.eu 

Zdjęcia z wydarzenia dostępne na naszym izbowym FB https://www.facebook.com/440038452681891/photos/pcb.2530103973675318/2530101127008936/?type=3&theater