Menu Zamknij

KONFERENCJA „FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA EDUKACJI I RYNKU PRACY”

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, Śląska Wojewódzka Komenda OHP w Katowicach – Centrum Edukacji i Pracy  Młodzieży w Częstochowie  oraz Częstochowska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają Państwa wraz z pracownikami merytorycznymi, wdrażającymi działania o charakterze edukacyjnym lub zajmującymi się środkami europejskimi, do udziału w konferencji pn. „Fundusze Europejskie dla edukacji i rynku pracy”

Termin i godziny:

14 listopada 2023 r. (wtorek), godz.: 10:00-13:00 Program merytoryczny to 5 paneli na temat możliwości pozyskania środków z Funduszy Europejskich – w tym aktywna dyskusja z uczestnikami spotkania

Tematyka:

• Rola rzemiosła w kształceniu zawodowym młodzieży.

• Projekty z obszaru rozwoju zawodowego młodzieży realizowane przez Ochotnicze Hufce Pracy, współfinansowane ze środków europejskich.

• Działania wdrażane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach finansowane z Funduszy Europejskich na rzecz edukacji dorosłych.

• Fundusze Europejskie dla edukacji.

• Silver Grow – doradztwo zawodowe i edukacja cyfrowa dla osób w wieku dojrzałym w przedsiębiorstwach – projekt w ramach programu ERASMUS+.Prelegentami będą przedstawiciele:

Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Katowicach, Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Katowicach oraz Częstochowskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Miejsce spotkania to: 

Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Częstochowie

przy al. Niepodległości 20/22,

sala nr 1.02 Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (parter).

Mając na uwadze Państwa wkład w rozwój kształcenia zawodowego dla rynku edukacji i pracy, będzie mi bardzo miło gościć na konferencji.

Szczegóły oraz link do rejestracji pod linkiem:

https://wupkatowice.praca.gov.pl/-/22111726-konferencja-w-czestochowie-na-temat-funduszy-europejskich-dla-edukacji-i-rynku-pracy