Menu Zamknij

KONFERENCJA: „SPOSOBY POLUBOWNEGO ROZSTRZYGANIA SPORÓW NA TLE BIAŁO-CZERWONEGO FIDIC”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez Kancelarie prawną KZP zatytułowaną: „Sposoby polubownego rozstrzygania sporów na tle biało-czerwonego FIDIC”, która odbędzie się w dniu 24 września 2018 roku w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza w Warszawie.

Konferencja kierowana jest do uczestników rynku zamówień publicznych – przedsiębiorców (wykonawców), podmiotów publicznych lub wydatkujących środki publiczne (zamawiających), inżynierów, prawników, praktyków, management.

Konferencja ma na celu uświadomienie uczestnikom rynku zamówień publicznych, że o ile nie sposób uniknąć sporów w czasie realizacji zamówienia publicznego, o tyle od uczestników procesu budowlanego zależy, czy spory te będą polubownie rozwiązywane, a inwestycja zostanie finalizowana z sukcesem. Sukces zaś definiujemy, jako terminową i należytą realizację zamówienia publicznego, bez konieczności rozstrzygania różnic zdań w drodze kosztownych i czasochłonnych sporów sądowych.

Program konferencji jest skonstruowany w sposób, który ma umożliwić uczestnikom konferencji uzyskanie kompleksowej wiedzy na temat obecnie funkcjonujących sądów polubownych i komisji rozjemczych, ich efektywności oraz pożądanych kierunków zmian.

Prelegentami Konferencji będą przedstawiciele urzędów, organizacji pozarządowych, prawnicy, jak też przedstawiciele zamawiających i wykonawców.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony wydarzenia, gdzie znajdziecie państwo szczegółowy plan konferencji, informacje o uczestnikach, jak również formularz rejestracyjny.