Menu Zamknij

KONKURS „JURAJSKI PRODUKT ROKU” – XVIII EDYCJA – ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU.

Szanowni Państwo,

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie we współpracy z Urzędem Miasta Częstochowy, Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach oraz samorządami terytorialnymi wchodzącymi w skład subregionu północnego Województwa Śląskiego, organizuje II Jurajski Kongres Gospodarczy, który odbędzie się w dniach 26-27 września 2018r.

W ramach II Jurajskiego Kongresu Gospodarczego w dniu 26 września 2018 roku w Hotelu SCOUT w Częstochowie odbędzie się uroczysta Gala podsumowująca tegoroczną, XVIII Edycję Konkursu „Jurajski Produkt Roku”, której organizatorem są Zarząd i Rada RIPH w Częstochowie.

Ideą Konkursu jest stworzenie przedsiębiorcom z regionu możliwości promocji swoich wyjątkowych produktów i usług. Udział w Konkursie to doskonała możliwość promocji firmy, pomaga w rozwoju przedsiębiorczości oraz sprzyja wzrostowi konkurencyjności.

Jury Konkursu przyzna nagrody w dziesięciu kategoriach. Zgłoszenia produktów i usług można lokować w następujących kategoriach:

* E-technologie, innowacje, e-usługi

* Produkt bądź usługa budowlana

* Produkt przemysłowy

* Produkt rolno-spożywczy

* Produkt w dziedzinie ekologii, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii

* Usługa

* Produkt inny

* Społeczna Odpowiedzialność Biznesu – Etyka w Biznesie

* Produkt inny (projekty indywidualne, rękodzielnictwo)

* Najlepsza Firma Rodzinna

* Najlepszy Samorząd Terytorialny Roku

* Młodzi Innowacyjni i Przedsiębiorczy

Tradycyjnie zostaną wręczone wyróżnienia dla jednostek samorządu terytorialnego oraz dla osób/instytucji, które przyczyniły się do rozwoju gospodarczego regionu i wzrostu przedsiębiorczości.

Nowością, którą wprowadziliśmy w tegorocznej edycji Konkursu jest kategoria „Młodzi Innowacyjni i Przedsiębiorczy”, która ma na celu wyróżnienie młodych, zdolnych ludzi (uczniów/studentów) przez co umożliwimy im nawiązanie kontaktów z przedsiębiorcami, zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności ułatwiających realizację planów zawodowych. Po raz pierwszy zostaną przyznane wyróżnienia dla osób zasłużonych dla promocji i rozwoju sportu i rekreacji w regionie. Nagroda ma na celu propagowanie lokalnych autorytetów, zaangażowanych w działalność miasta/gminy na rzecz infrastruktury sportowo-rekreacyjnej i sportu powszechnego.

Laureaci Konkursu mają możliwość startu bez opłat rejestracyjnych w konkursie „Teraz Polska”, którego organizatorem jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego w Warszawie.

Regulamin XVIII Edycji Konkursu Jurajski Produkt Roku, jak również dokumenty zgłoszeniowe, dostępne są do pobrania na stronie Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie pod poniższym linkiem.