Menu Zamknij

SPOTKANIE ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH Z POLSKIMI PRZEDSIĘBIORCAMI. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Krajowa Izba Gospodarcza otrzymała od Departamentu Pomocy Humanitarnej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów list zawierający prośbę o wskazanie przedsiębiorców i organizacji przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z organizacjami pomocowymi w zakresie wspierania działań tych organizacji poprzez odpłatne dostarczanie niezbędnych towarów i usług. Organizacje pomocowe, aby coraz lepiej realizować przyjęte cele statutowe potrzebują dostawców towarów i usług pochodzących w szczególności z następujących branż: medycznej, farmaceutycznej, środków i wyrobów medycznych, wyposażenia wnętrz: szpitali, szkół, domów dziecka, (w tym mebli i specjalistycznego sprzętu), przetworzonej żywności, w tym przetworzonych wyrobów mleczarskich. Cenną pomocą są także osiedla zbudowane z namiotów, przenośne domy oraz budowa studni, jak również innej niezbędnej infrastruktury bytowej. KPRM informuje o planowanym spotkaniu w tej sprawie w Warszawie, 11 września 2018 r. na Stadionie Narodowym.

Inicjatywa ta jest świetną okazją biznesową dla przedsiębiorców zrzeszonych w Izbie lub będących w obszarze działania Izby. Łączy ona bowiem możliwość zrobienia dobrego biznesu z okazją do promocji Polski i własnej firmy a także zdobycia doświadczenia i poznania nowych rynków oraz podkreślenia solidarności i odpowiedzialności polskich przedsiębiorców w sytuacji krzywd i niedostatków dotykających różne społeczeństwa i państwa.

Zainteresowane firmy powinny zgłosić swój akces do KIG do 23 sierpnia 2018 r. poprzez przesłanie załączonego krótkiego Formularza zgłoszeniowego. Następnie wszystkie formularze przekażemy do organizatorów spotkania, którzy będą zwrotnie wysyłać zaproszenia na wrześniowe spotkanie.