Menu Zamknij

MARCOWE SPOTKANIE KLUBU CZŁONKOWSKIEGO RIG W KATOWICACH – ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEGO UDZIAŁU W SPOTKANIU

Szanowni Państwo, w związku z otrzymanym zaproszeniem do udziału w marcowym spotkaniu Klubu Członkowskiego Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu. Spotkanie odbędzie się w siedzibie RIG w Katowicach ul. Opolska 15 w poniedziałek 11 marca br. o godz. 17:00.

Temat przewodni spotkania to: „Polska Strefa Inwestycyjna -nowe źródło finansowania inwestycji MŚP?”.

W  zeszłym roku weszła w życie ustawa o wspieraniu nowych inwestycji, która poszerza obszar na którym można uzyskać zachęty podatkowe do niemal 100% terenów inwestycyjnych w Polsce. To przełomowe zmiany, ponieważ do tej pory Specjalne Strefy Ekonomiczne funkcjonowały na zaledwie 0,08% obszaru Polski, a zasady ich działania nie były zmieniane od przeszło 20 lat. Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii dostosowało funkcjonowanie Stref do zmieniających się trendów gospodarczych i działań wskazanych w Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Marcowe spotkanie Klubu Członkowskiego RIG w Katowicach będzie okazją do przedstawienia zasad funkcjonowania ustawy w praktyce. Temat zostanie zaprezentowany przez przedstawiciela Firmy EY Doradztwo Podatkowe Krupa sp. k. Po części merytorycznej spotkania serdecznie zapraszam do rozmów kuluarowych przy poczęstunku.

WAŻNA INFORMACJA: Wszystkich Państwa zainteresowanych udziałem w wyjazdowym spotkaniu prosimy o kontakt z Biurem RIPH w Częstochowie tel. 34 344 82 58. Istnieje możliwość zorganizowania wspólnego wyjazdu.