Menu Zamknij

SPOTKANIE Z SUKCESJI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ JUŻ ZA NAMI

We wtorek 12 lutego 2019 r., w sali szkoleniowej firmy Polontex mieszczącej się przy ul. Rejtana 25/35 w Częstochowie, odbyły się warsztaty z zakresu sukcesji międzypokoleniowej pn. „Identyfikacja ryzyk związanych z sukcesją międzypokoleniową oraz sposoby zarządzania tymi ryzykami” współorganizowane we współpracy przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie, Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych i Kancelarię Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o.

Na zdjęciu Prezydent Rady RIPH w Częstochowie Tadeusz Szymanek z Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej RIPH w Częstochowie Joanną Okularczyk. Przywitanie uczestników warsztatów.

Warsztaty poprowadzili Radcy Prawni z Kancelarii Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. Pan Michał Mieszkiełło wspólnie z Panią Katarzyną Karpiuk.

Kancelaria Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. od 2003 roku towarzyszymy klientom oferując kompleksowe doradztwo podatkowo-prawne. Jest niezależną polską kancelarią, która dzięki aktywnej działalności i profesjonalnej obsłudze polskich i zagranicznych przedsiębiorstw zajmuje czołową pozycję na rynku. Z odpowiedzialnością i pełnym zaangażowaniem wspiera Klientów w budowaniu pozycji na rynku oraz zapewnieniu bezpieczeństwa i efektywności prowadzonego biznesu. Zespół Kancelarii to profesjonaliści o wysokim poziomie wiedzy podatkowej, prawnej i ekonomicznej oraz szerokiej znajomości otoczenia biznesowego Klientów. Kancelaria każdego roku zdobywa wyróżnienia w rankingach podatkowych.

Podczas spotkania rozmawiano na temat trudnych zmian pokoleniowych oraz wyzwań firm rodzinnych w obliczu sukcesji. Prelegenci zaprezentowali 8 kroków skutecznego przeprowadzenia sukcesji w firmach, sposoby na zabezpieczenie spadkobierców, oraz doradzili w jaki sposób najlepiej zabezpieczyć kwestie prawne, finansowe i podatkowe w firmach.

Serdecznie dziękujemy Kancelarii Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. i Stowarzyszeniu Inicjatywa Firm Rodzinnych za współpracę i możliwość zorganizowania spotkania regionalnego poświęconego sukcesji, a Radcą Prawnym: Panu Michałowi Mieszkiełło i Pani Katarzynie Karpiuk dziękujemy za stworzenie miłej atmosfery warsztatów, pełen profesjonalizm i przeprowadzenie zajęć na najwyższym poziomie fachowej wiedzy.