Menu Zamknij

MONOGRAFIA Z OKAZJI 800-LECIA MIASTA CZĘSTOCHOWY – WSPÓLNE WYDANIE – ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zarząd i Rada RIPH w Częstochowie podjęli inicjatywę opracowania i wydania pamiątkowego Albumu-Monografii z okazji obchodów 800-letniej rocznicy istnienia Miasta Częstochowy, którego celem jest zarówno prezentacja bogatych dziejów, dorobku kulturalnego i gospodarczego naszego Miasta, jak i jego oferty biznesowej.

Wydanie zostało objęte honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy.

Zarząd i Rada RIPH w Częstochowie zapraszają Państwa do współpracy w tym historycznym opracowaniu publikacji, która będzie doskonałym uhonorowaniem Jubileuszu 800-lecia istnienia Miasta Częstochowy. Mamy nadzieje, iż nasza propozycja zaistnienia w pamiątkowej Monografii spotka się z Państwa przychylnością i wspólnie przyczynimy się do opracowania tego wyjątkowego, historycznego wydania, ku pożytkowi wizerunku i rozwoju naszego miasta.

Monografia jest opracowywana przez prof. dr Adama Jarugę na podstawie archiwaliów opisujących historię naszego Miasta na przełomie lat 1220-2020. Treść publikacji będzie podzielona na trzy części: historyczną, kulturalną i gospodarczą, gdzie zostaną również zamieszczone oferty i reklamy firm z miasta i regionu częstochowskiego.
Album zostanie opublikowany w formacie A4 w formie pamiątkowego wydania na kredowym papierze,w ilości 2000 sztuk egzemplarzy w 2020 roku. Publikacja będzie również kontynuowana w latach następnych, m.in. w 2021 roku w planowanej, początkowej ilości 1000 szt.

Część wydawnictwa zostanie rozpowszechniana bezpłatnie, m.in. wśród przedsiębiorców, urzędów, środowisk gospodarczych, szkół, uczelni oraz instytucji współpracujących z Izbą. Pozostała część nakładu zostanie przeznaczona do sprzedaży w księgarniach stacjonarnych i internetowych, tak aby każda osoba zainteresowana miała możliwość zakupu tego historycznego wydania.

Koszty udziału w wydaniu, poprzez publikację ofert reklam i informacji o firmach czy instytucjach – kształtują się następująco:

  • 2500,00 zł + VAT – reklama na całą stronę A4
  • 1300,00 zł + VAT – reklama na pół strony A4
  • 700,00 zł + VAT – reklama na ¼ strony A4

ZBIERAMY DEKLARACJĘ REZERWACJI STRON REKLAMOWYCH

Wszystkich Państwa zainteresowanych zamieszczeniem pamiątkowych reklam w wydaniu zapraszam do kontaktu z
Biurem Izby tel. 34 344 82 58 lub e-mail: izba@riph.eu
Razem ustalimy szczegóły współpracy