Menu Zamknij

NOWY RAPORT I DAWKA CIEKAWYCH INFORMACJI OD GS1

logo GS1 Polska
Nowy raport i dawka ciekawych informacji
   Fulfilment w e-commerce
 
Tylko 30% e-sklepów korzysta z outsourcingu logistyki dla e-commerce, wynika z raportu GS1 Polska. Jednak pionierzy w tej dziedzinie chwalą sobie oszczędność czasu i podniesienie jakości usług.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem „Fulfilment w e-commerce”, opisującym globalne i lokalne trendy, kluczowych graczy na rynku oraz korzyści i wyzwania outsourcingu w branży e-handlu.

Aby przejść do treści raportu, należy kliknąć w poniższy przycisk.
 
 Dowiedz się więcej   
#zacznijod590

Nowe firmy w ramach kampanii #ZacznijOd590!
  
Misją FSP FILOFARM jest produkcja leków najwyższej jakości, skutecznych i bezpiecznych, dostępnych dla każdego. Firma służy zdrowiu ludzi rozwijając się firmę zgodnie z zasadami dobrej praktyki wytwarzania (GMP), z pełną dbałością o ochronę środowiska naturalnego oraz o wszechstronny rozwój pracowników, z poszanowaniem wszelkich zasad etycznych i prawnych. 
Firma ARmedical® jako uznany polski wytwórca wyrobów medycznych posiada w ofercie wysokiej jakości produkty z zakresu zaopatrzenia ortopedycznego, rehabilitacyjnego oraz środków pomocniczych. Produkty są zarówno nowoczesne, funkcjonalne, bezpieczne ale przede wszystkim spełniają potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.  Dowiedz się więcej   
   IBCS Poland gotowe na UDI
 
Już wymaga tego Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, a wkrótce tym śladem pójdzie także Komisja Europejska. O czym mowa? O tzw. UDI, czyli o Unikalnej Identyfikacji Wyrobów Medycznych. I choć czasu na jej wdrożenie jeszcze trochę zostało, to my jesteśmy na to gotowi już teraz.

UDI to system służący do oznaczania i identyfikacji urządzeń medycznych w globalnym łańcuchu dostaw z zakresu opieki zdrowotnej. I choć decyzją Komisji Europejskiej UDI zacznie obowiązywać dopiero od 26 maja 2021 roku, to w przypadku IBCS Poland wszystko jest już dopięte na ostatni guzik.

Aby dowiedzieć się wiecej, kliknij w poniższy przycisk.
 Dowiedz się więcej   
   Ważne informacje dla dostawców sektora publicznego
 
18 kwietnia 2019 r. weszły w życie przepisy „Ustawy o elektronicznym fakturowaniu w zamówieniach publicznych”. Zgodnie z nimi zamawiający ma obowiązek przyjmować ustrukturyzowane faktury elektroniczne (Dyrektywa 2014/55/UE).

Firma będąca dostawcą, powinna uzyskać informację, czy odbiorca z sektora publicznego posiada numer GLN (urząd, szkoła, uczelnia, szpital, sąd itd.).

Uzyskanie puli numerów GLN przez jednostkę publiczną jest teraz jeszcze prostsze i poza spełnieniem wymogów ustawowych, niesie wiele korzyści praktycznych.
 Dowiedz się więcej   
Webinaria GS1   Bezpłatne webinaria
 
Zapraszamy na bezpłatne webinaria, czyli spotkania online, podczas których uczestnicy mogą brać czynny udział w wydarzeniu. Po prezentacji przygotowanych treści prelegenci zawsze chętnie odpowiadają na pytania zadawane na czacie. Podczas webinarowych spotkań omawiane zostają tematy związane z wykorzystaniem standardów GS1. Od wielu miesięcy prowadzimy także cykl poświęcony sprzedaży na platformach typu marketplace: Amazon, Allegro, eBay.

17.08.2020 – Obsługa konta Allegro
18.08.2020 – Q&A z Damianem Wiszowatym – ekspert od Amazona odpowiada na pytania
31.08.2020 – Jak rozpocząć sprzedaż w modelu FBA?
07.09.2020 – Pierwsze kroki z kodami kreskowymi
10.09.2020 – Jak zwiększyć sprzedaż w serwisie eBay
16.09.2020 – Q&A z Damianem Wiszowatym – ekspert od Amazona odpowiada na pytania
30.09.2020 – Jak przygotować się do sezonu na Amazon?
 Dowiedz się więcej   
Sugestie   Opinia naszych Uczestników jest najważniejsza!
 
Sugestie dotyczące treści? Uwagi do przesyłanych informacji?

Od dziś zachęcamy do wyrażania swojej opinii na temat naszych newsletterów.
Pomoże nam to w lepiej dobrać ciekawe treści przekazywane naszym Uczestnikom.
 Wyraź swoją opinię