Menu Zamknij

PILNE! ROZBIÓRKA RAKOWSKIEJ ESTAKADY – WEEKENDOWE ZMIANY W RUCHU W OBRĘBIE OBIEKTU

Szanowni Państwo,

w imieniu Miejskiego Zarządu Dróg w Częstochowie informujemy, że w najbliższy weekend, tj. od godz. 21 w piątek (6.08) do godz. 4 rano w poniedziałek (9.08) nastąpi zamknięcie przejazdu pod estakadą na Rakowie pomiędzy ul. Jagiellońską a al. Pokoju.

Ruch w ciągu al. Wojska Polskiego dołem będzie odbywał się bez zmian, zgodnie z wprowadzoną na początku tego tygodnia organizacją ruchu.

Weekendowa zmiana podyktowana jest koniecznością demontażu w trybie awaryjnym dwóch przęseł rozbieranej estakady (nad torowiskiem i nad jezdnią).

Aktywne pozostaną skręty w prawo z al. Pokoju i z ul. Jagiellońskiej w al. Wojska Polskiego oraz z al. Wojska Polskiego w prawo w al. Pokoju i ul. Jagiellońską. Możliwe będzie także zawracanie w ciągu al. Wojska Polskiego za estakadą w obu kierunkach (północ-południe). Po zniesieniu wspomnianego zamknięcia przejazdu pod estakada pomiędzy al. Pokoju i ul. Jagiellońską wróci obowiązywanie tymczasowej organizacji ruchu zgodnie z założeniami wprowadzonymi na początku tego tygodnia.

Za utrudnienia przepraszamy.