Menu Zamknij

RELACJA Z POSIEDZENIA RADY RIPH W CZĘSTOCHOWIE

W dniu 8 maja br. o godzinie 13.00 w siedzibie firmy POLONTEX S.A. odbyło się wyjazdowe posiedzenie Rady Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie.

Głównym tematami poruszanymi podczas obrad były sprawy związane z współorganizacją przez RIPH w Częstochowie III Jurajskiego Kongresu Gospodarczego i XIX Edycji Konkursu Jurajski Produkt Roku, organizacja szkoleń tematycznych dla przedsiębiorców oraz omówienie możliwości skorzystania przez przedsiębiorców z dofinansowań na szkolenia dostępnych w ramach Bazy Usług Rozwojowych. Rada Izby omówiła również kwestie organizacji wydarzenia, które planujemy już w czerwcu a szczegóły organizacyjne wraz z zaproszeniem do udziału w wydarzeniu przekażemy Państwu w najbliższym czasie.

Rada w drodze głosowania dokonała również zmian osobowych reprezentacji naszej Izby w strukturach Rady Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie.  W związku ze złożoną rezygnacją przez obecnego kandydata Rady KIG Pana Tomasza Brymorę, Rada Izby do reprezentacji w strukturach KIG oddelegowała Pana Piotra Górnika – Prezesa Zarządu Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.

Panu Piotrowi Górnik serdecznie gratulujemy wyboru, a Panu Tomaszowi Brymorze dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i reprezentacje interesów przedsiębiorców.