Menu Zamknij

TARGI PRACY – POWIATOWY URZĄD PRACY W CZĘSTOCHOWIE

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
wraz z partnerami Ochotniczymi Hufcami Pracy – Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie,
Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. i
Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Katowicach
zapraszają do udziału w TARGACH PRACY, które odbędą się 23 maja 2019 r. (czwartek) godz. 10.00 – 13.00 w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym ul. Wały Dwernickiego 117/121.

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Ponad 2000 miejsc pracy zaprezentują pracodawcy w trakcie kolejnej, dwunastej już edycji  Targów Pracy. Nowych pracowników poszukiwać będzie ponad 50 wystawców, w tym m.in. ZF Group TRW Steering Systems Poland Sp. z o. o., Cooper Standard Częstochowa, Poczta Polska S.A., Jawo Sp. z o. o., X-Kom Sp. z o. o., Guardian Częstochowa Sp. z o. o., Grupa Wulkan, Auchan Polska Sp. z o.o., Jeronimo Martins, Mostostal Zabrze Metalurgia Przemysłowa S.A. Targi Pracy to nie tylko szeroka oferta dla poszukujących nowego zatrudnienia, to także inspirująca propozycja dla osób, które myślą o założeniu działalności gospodarczej lub są na wstępnym etapie planowania kariery zawodowej.

Osoby, które chciałyby zamienić etat na samozatrudnienie mogą liczyć na pomoc specjalisty, który przyszłym przedsiębiorcom odpowie skąd wziąć środki na start, jakich formalności dopełnić przed uruchomieniem działalności oraz kto może pomóc w założeniu i rozwoju firmy. Zorganizowane zostaną również warsztaty pn. „Zakładanie działalności gospodarczej”. 
Targi pracy będą również okazją do konsultacji z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy oraz Straży Granicznej.

Wstęp dla wszystkich odwiedzających jest bezpłatny.

Zachęcając Państwa do uczestnictwa w powyższym wydarzeniu zapewniamy, że dzięki różnorodności wystawców, propozycje dla siebie będzie mógł znaleźć praktycznie każdy.

Mamy ogromną nadzieję, że ta edycja Targów Pracy otworzy osobom szukającym pracy drzwi do kariery zawodowej, a pracodawcom umożliwi znalezienie kompetentnych pracowników.