Menu Zamknij

REKRUTACJA NA STUDIA TRWA – OFERTA EDUKACYJNA POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ – ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I PROMOCJI UCZELNI

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kształcenia częstochowskiej Uczelni Wyższej – Politechniki Częstochowskiej.
Prosimy o wsparcie i szerokie rozpowszechnienie załączonego informatora poświęconego działaniom i kierunkom kształcenia realizowanym przez PCz.

Promując nasze częstochowskie Uczelnie przyczyniamy się do wzmocnienia ich pozycji edukacyjnej wśród przyszłych studentów oraz co najważniejsze wzmacniania wykwalifikowanej kadry, której poszukują pracodawcy.


Politechnika Częstochowska to dziś największa techniczna szkoła wyższa w regionie częstochowskim. 


Kształci na ponad 30 kierunkach w języku polskim i w języku angielskim
na 6 wydziałach:
* Wydział Budownictwa
* Wydział Elektryczny
* Wydział Infrastruktury i Środowiska
* Wydział Inżynierii Mechanicznej i Informatyki
* Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów
* Wydział Zarządzania

Politechnika Częstochowska dla swoich studentów przygotowała rozbudowany system stypendialny. Bogata oferta wyjazdów zagranicznych w ramach programu Erasmus+ daje możliwość nauki w wielu ośrodkach akademickich poza granicami Polski.
Uczelnia posiada nowoczesną bazę dydaktyczną i 3 akademiki, a bogata oferta imprez i wydarzeń kulturalnychsportowych oraz studenckich sprawi, że studia na Politechnice Częstochowskiej będą dla Ciebie nie tylko czasem zdobywania wiedzy, ale także wszechstronnego rozwoju.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej www.pcz.pl, w zakładce „kandydat”.
Istotne kwestie są wyróżnione boldem i „podlinkowane” do konkretnych dokumentów.

http://pcz.pl/pl/kandydat
http://pcz.pl/pl/studia-i-i-ii-stopnia