Menu Zamknij

SEMINARIUM DLA PRZEDSIĘBIORCÓW RODZINNYCH PT. „PRAKTYCZNE PODEJŚCIE DO BUDOWY I TRWAŁOŚCI LOKALNEGO BIZNESU RODZINNEGO – SUKCESJA, ZARZĄDZANIE, POLITYKA MIASTA”

W Częstochowie powstaje Lokalne Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych.

Już 7. lutego br. (czwartek) Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. wspólnie z Miastem Częstochowa organizuje pierwsze, inauguracyjne Seminarium dla przedsiębiorców rodzinnych pt.: „Praktyczne podejście do budowy i trwałości lokalnego biznesu rodzinnego – sukcesja, zarządzanie, polityka miasta”.

LOKALNE CENTRUM KOMPETENCJI ROZWOJU FIRM RODZINNYCH – ULOTKA CZĘSTOCHOWA

Wydarzenie odbędzie się w sali szkoleniowej nr 3 Częstochowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego przy ul. Wały Dwernickiego 117/121 (42-202) o godz. 10:30. Część szkoleniowa, na którą serdecznie zapraszamy kończy się lunchem o godz.: 13:00. Na pierwszą część zapraszamy w szczególności Firmy Rodzinne.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani szerszym udziałem w projekcie, w tym: tworzeniem struktur Rady Rozwoju Firm Rodzinnych na terenie naszego miasta serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej części spotkania – panelu dyskusyjnym, która rozpoczyna się o godz.: 13:00. W załączeniu agenda wydarzenia wraz z notkami biograficznymi prelegentów. Na drugą część zapraszamy także Instytucje Otoczenia Biznesu.

LOKALNE CENTRUM KOMPETENCJI ROZWOJU FIRM RODZINNYCH  – AGENDA SEMINARIUM

Aby móc wziąć udział w seminarium i tym samym przystąpić do projektu (dotyczy przedsiębiorców rodzinnych) prosimy o wcześniejszą rejestrację, którą z ramienia Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. prowadzić będzie Lokalny Animator LCK:

Pani Kamila Grochowina, tel. 34 360 56 88 wew. 29, e-mail: lckczestochowa@firmyrodzinne.eu.

Prosimy o zgłoszenie i potwierdzenie udziału w seminarium do 5.02.2019 r. do godz. 12.00 drogą telefoniczną lub e-mailową.