Menu Zamknij

SPEED BUSINESS 18-19 PAŹDZIERNIKA 2023R.

Szanowni Państwo,
Zapraszamy na kolejne Spotkanie Biznesowe pod nazwą „SPEED BUSINESS”. 18-19 października 2023 r. (środa-czwartek) od godz. 11:30 znów spotkamy się, aby wziąć udział w szybkich rozmowach dla Przedsiębiorców, tym razem spotkanie odbędzie się w Hotelu Strzelnica Family Resort & Spa przy ul. Lublinieckiej 9

w Kochcicach.

Spotkanie ma na celu promowanie firm, nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych przez ich przedstawicieli oraz wspieranie działań dla rozwoju gospodarczego. W trakcie spotkania przedsiębiorcy będą mogli wzajemnie zaprezentować swoje produkty i usługi oraz potrzeby inwestycyjne, m.in. zakupowe, kooperacyjne, itp.

SPEED BUSINESS to najlepszy sposób na rozszerzenie sieci biznesowych relacji i okazja do zdobycia cennych kontaktów do potencjalnych kontrahentów.

Nietypowa formuła wydarzenia została zaczerpnięta z idei „speed dating” pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorcy spotykają się przy stolikach, każdy ma 2 minuty na prezentację swojej firmy. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, uczestnicy przesiadają się do następnych stołów, aby zaprezentować ofertę kolejnym partnerom.

W naszych spotkaniach biorą udział właściciele firm, przedstawiciele zarządów, dyrektorzy i menadżerowie, osoby decyzyjne w firmach, które chcą:

Ø    nawiązać nowe kontakty biznesowe

Ø    znaleźć nowych partnerów biznesowych

Ø    promować swój biznes

Ø    rozszerzyć możliwości biznesowe

Ø    zgarnąć wiedzę i kontakty

Osoby zainteresowanie udziałem prosimy o potwierdzenie obecności do 30.09.2023r. poprzez rejestrację na stronie: https://forms.gle/YEbkrbKJGERLyR6DA

I część (biznesowa) – bezpłatna
II część (integracyjna) – 380zł brutto/os BEZ NOCLEGU
II część (integracyjna) – 600zł brutto/os Z NOCLEGIEM

Dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.