Menu Zamknij

EKO JURA – EKOLOGICZNA KRAINA – RELACJA Z WYDARZENIA – 15-17 WRZEŚNIA 2023 R.

W miniony weekend Częstochowa zamieniła się ekologiczną krainę w III Al. Najświętszej Maryi Panny i na Placu Biegańskiego Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie organizowała pierwszą wystawę w ramach inicjatywy EKO JURA.

Wydarzenie miało na celu promocje postaw i działań proekologicznych oraz technologii służących ochronie środowiska, w tym pojazdów elektrycznych, swoją ofertę prezentowali również przedsiębiorcy, instytucje i inwestycje z branży ekologicznej. 
Nie zabrakło również atrakcji dla mieszkańców m.in. zostały zorganizowane pokazy ratownictwa medycznego, animacje dla najmłodszych, konkurs na pojazdach SEGWAY, turniej piłkarski na boisku KS SKRA.  

Relacja z wydarzenia przygotowana przez TV Orion

Zarząd i Rada Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie składają serdeczne podziękowania dla wszystkich wystawców, którzy prezentowali swoją ofertę podczas targów oraz Sponsorom którzy przekazali wsparcie, które pozwoliło na zorganizowanie wydarzenia. Mamy nadzieję, iż zaproponowana przez Izbę inicjatywa wpiszę się w cykliczne wydarzenie w naszym Mieście.