Menu Zamknij

SPOTKANIE BIZNESOWE „SPEED BUSINESS” – JUŻ W ŚRODĘ !

Szanowni Państwo,
przypominamy, iż w najbliższą środę 15 marca przy
ul. Rejtana 25 w Częstochowie (Polontex S.A.) odbędzie się Spotkanie Biznesowe pn. SPEED BUSINESS, rejestracja rozpocznie się o godzinie 09:30. Wejście na spotkanie biznesowe będzie możliwe przez „BRAMĘ NR 2”.
Jednocześnie, mamy przyjemność poinformować, że Gościem Honorowym Speed Business będzie Pan Piotr Soroczyński – Główny Ekonomista w Krajowej Izbie Gospodarczej.

Przedstawiamy poniżej katalog biznesowy firm, które wezmą udział w rozmowach między przedsiębiorcami oraz wysłali nam ankietę dotyczącą profilu działalności.
Informujemy, iż w rozmowach między przedsiębiorcami (miksowanie przy stolikach) może wziąć udział tylko jeden przedstawiciel firmy. Każdy uczestnik będzie miał 2 minuty na zaprezentowanie swojej firmy przy stoliku, po czym nastąpi zmiana osób przy stolikach, tak aby każdy miał możliwość zapoznania się ze wszystkimi przedstawicielami firm. Proponujemy zaopatrzyć się w wizytówki lub ulotki.

Przedstawiamy również mapkę z informacją gdzie mogą Państwo zaparkować. Informujemy, że ze względu na trwające przebudowy dawnej trasy DK-1 dojazd na miejsce spotkania jest możliwy tylko od strony Alei Pokoju, skręcając w ulicę Rejtana (obok dawnego sądu, dzielnica Raków). Nie ma możliwości dojazdu dawną DK-1. W związku z powyższym dojazd na miejsce spotkania może być dłuższy niż zazwyczaj. Prosimy o punktualne przybycie.