Menu Zamknij

SPOTKANIE BIZNESOWE FIRM POLSKICH I TURECKICH SEKTORA SAMOCHODOWO-MOTORYZACYJNEGO

Szanowni Państwo,
w imieniu Krajowej Izby Gospodarczej, udostępniamy informacje o spotkaniu biznesowym firm Polskich i Tureckich, które odbędzie się w formie on-line. Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu, poniżej przedstawiamy szczegóły.

Uprzejmie informujemy, że Polsko-Turecka Rada Biznesu, działająca przy Krajowej Izbie Gospodarczej (KIG), wspólnie z Turecko-Polską Radą Biznesu, działającą przy Foreign Economic Relations Board (DEiK), organizuje w dniu 29 kwietnia 2021r. SPOTKANIE BIZNESOWE firm polskich i tureckich z sektora motoryzacyjno-samochodowego.

Spotkanie odbędzie się on-line za pośrednictwem platformy ZOOM i będzie prowadzone w języku angielskim. Planowany harmonogram wydarzenia jest następujący:

Część ogólna informacyjna 12.00 – 13.30
• krótkie wystąpienia inaugurujące ze strony polskiej i tureckiej Prezesów Rad Biznesu oraz Ambasadora Rzeczpospolitej Polskiej w Turcji i Ambasadora Turcji w Polsce
• prezentacje aktualnej sytuacji branży motoryzacyjno-samochodowej w obydwu krajach, zakończone sesją pytań i odpowiedzi.

Część druga robocza 13.30 – 15.30
• sesja indywidualnych rozmów bilateralnych pomiędzy firmami uczestniczącymi w spotkaniu, realizowanych w osobnych czat rooms/na osobnych linkach. Firmy zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o rejestrację online z zaznaczeniem, czy deklarujecie Państwo zainteresowanie w dwustronnych rozmowach B2B z potencjalnym partnerem tureckim. Przy rejestracji prosimy o wypełnienie rubryki nt. działalności Państwa firmy, jej oferty i ew. potrzebach dostawców/kooperantów (2 –3 zdania w jęz. angielskim). Informacje te posłużą dopasowaniu rozmówców B2B stosownie do przedstawionych przez Państwa potrzeb.

Do uczestników, którzy potwierdzą udział przesłany zostanie link do części pierwszej (informacyjnej) oraz odrębne linki do części drugiej – rozmów bilateralnych.

Prosimy o pilne zgłaszanie udziału i przesyłanie informacji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Kontakt
Maria Nowakowska
Biuro Współpracy z Zagranicą KIG
tel. 22 630 97 83
kom. 506 118 375
e-mail: mnowakowska@kig.pl