Menu Zamknij

SPOTKANIE Z EKSPERTAMI SPRZEDAŻY NA MARKETPLACE. BEZPŁATNE WEBINARIA ECOMMERCE.

Szanowni Państwo,
w imieniu organizacji GS1 Polska zapraszamy na nadchodzące szkolenia:

   UPS & Amazon – czyli jak zorganizować i dostosować wysyłkę towaru do wymogów Amazon?
 
Sprawna logistyka to podstawa sukcesu na platformie Amazon. Podczas webinaru uczestnicy dowiedzą się, jakie wymogi muszą spełniać sprzedawcy, a także jak sprawnie zorganizować dostawę towaru nie tylko do klientów, ale przede wszystkim centrów logistycznych Amazon. Jako gość specjalny wystąpi Pani Anna Stefanowicz z UPS, ekspert w dziedzinie logistyki oraz Krzysztof Grzywna, Account Manager w Amazon Services Europe. Wraz z Damianem Wiszowatym, CEO Gonito, opowiedzą o najważniejszych kwestiach związanych z logistyką na platformie oraz doradzą, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów

Środa (31.03.2021)
Godzina: 12:00


Zapisz się, klikając w poniższy przycisk!
 Zarejestruj się!      
Anna Stefanowicz
 
Customer Marketing Manager w UPS, z branżą logistyczną związana od wielu lat. Obecnie odpowiedzialna za rozwój e-commerce zarówno w kanale B2B jak i B2C w UPS.      
       Krzysztof K. Grzywna
 
Account Manager w Amazon Services Europe w Luksemburgu – na co dzień współpracuje z polskimi sprzedawcami aktywnymi w europejskich serwisach Amazon. Specjalizuje się we wdrażaniu oraz rozwoju nowych partnerów sprzedaży na amazon.pl. Twórca i prowadzący wielu polskojęzycznych webinarów oferowanych przez Amazon Services Europe. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz International Bacculaureate Programme. Ekspert i praktyk w zakresie rozwoju biznesu oraz e-commerce      
       Damian Wiszowaty
 
Ekspert Amazon, prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, znawca tematyki prawa własności intelektualnej i nowych technologii.

Jeden z najbardziej doświadczonych europejskich konsultantów w zakresie odblokowywania kont sprzedażowych. Ma za sobą ponad 300 skutecznych przypadków przywracania sprzedaży i uwalniania środków. Specjalizuje się w rewitalizacji i optymalizacji sprzedaży na Amazon.

Założyciel Gonito świadczącego usługi kompleksowego wdrożenie, obsługi i realizacji sprzedaży na platformie Amazon.      
    
   Twój Sklep i Abonamenty Allegro – zaawansowane sposoby prezentacji ofert
Podczas tego szkolenia omówimy:
– Narzędzia wspierające sprzedaż na Allegro, które oferujemy w ramach Abonamentów Allegro,
– Analizę trendów sprzedażowych na Allegro,
– Jakie możliwości daje nowa funkcjonalność Twój Sklep,• Jak promować oferty dzięki opcji zestawy i rabaty.

Wtorek 15.04.2021
Godzina: 12:00

 Zarejestruj się!
Jak stworzyć skuteczny tytuł i opis na Allegro?
Podczas tego szkolenia omówimy:
– Jak działa wyszukiwarka Allegro?
– Jak stworzyć tytuł, który ułatwi klientom dotarcie do Twojej oferty? 
– Jak zbudować atrakcyjny i poprawny opis oferty?


Wtorek 19.05.2021
Godzina: 12:00

 Zarejestruj się!
Kamila Grotowska
 

Education and Merchant Develoment Owner (Allegro)
Pracuję w Allegro już od blisko 10 lat, wspierając rozwój największych firm internetowych w Polsce. Obecnie planuję, organizuję i przeprowadzam kompleksowe szkolenia i webinaria, których celem jest wzmocnienie sprzedaży i dostarczenie przedsiębiorcom praktycznej wiedzy na temat prowadzenia biznesu internetowego. Szczególnie bliska jest mi tematyka e-commerce, ale również aspekty związane z komunikacją i obsługą klienta. Co roku szkolenia Allegro kończy kilka tysięcy uczestników, a na sali szkoleniowej spędzamy prawie 600 godzin.