Menu Zamknij

SZKOLENIE PODATKOWE – PROPOZYCJA RIPH W CZĘSTOCHOWIE

Szanowni Państwo,
Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie planuje zorganizować szkolenie z zakresu „Zmian w podatkach dochodowych od osób prawnych”.

Szkolenie planujemy zorganizować między 13 lutego a 17 lutego w sali szkoleniowej przy ul. Łódzka 8/12 (budynek NSZZ Solidarność).

Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia szkolenia jest zebranie grupy 20-osobowej. Przewidywany czas szkolenia 5 h.

Koszt udziału 1 osoby wynosi:

  •  230,00 zł brutto (dla Członków RIPH w Częstochowie) oraz
  •  300,00 zł brutto dla pozostałych uczestników

(Cena obejmuje szkolenie, poczęstunek podczas 2 przerw kawowych oraz certyfikat z udziału w szkoleniu).

Szkolenie poprowadzi: Radca prawny Aneta Drosik – Specjalistka z zakresu prawa podatkowego i gospodarczego z kilkunastoletnim doświadczeniem i wieloletnią praktyką zawodową. Przez kilkanaście lat prowadziła Departament Prawa Podatkowego jako Dyrektor w renomowanej kancelarii z siedzibą w Warszawie. Więcej informacji o prowadzącej dostępne w załączeniu. 

W związku z powyższym zwracamy się do wszystkich Państwa, którzy byliby zainteresowani udziałem w proponowanym szkoleniu o wstępne zadeklarowanie chęci udziału, abyśmy mogli ustalić liczbę osób zainteresowanych uczestnictwem.

Na tym etapie zadeklarowanie udziału nie będzie Państwa obligowało do uczestnictwa w szkoleniu, posłuży jedynie do zweryfikowania czy tematyka szkolenia spotka się z zainteresowaniem i czy zostanie zebrana grupa co najmniej 20 osób, aby szkolenie mogło zostać zrealizowane.    

Ze względu na konieczność potwierdzenia terminu szkolenia wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie wstępnej deklaracji uczestnictwa w nieprzekraczalnym terminie do 27 stycznia 2023 roku na adres e-mail: biuro@riph.eu