Menu Zamknij

TWOJA FIMA PŁACI JESZCZE PONIŻEJ 1000 ZŁ ZA MWh PRĄDU? PRZYDOTUJ SIĘ NA ZMIANĘ!

Szanowni Państwo,
Przedstawiamy ofertę firmy INERGIS S.A.

Nowoczesne ekologiczne instalacje w Twojej firmie.

ZARABIAJ NA SŁOŃCU!

Co Twoja firma zyska dzięki fotowoltaice?

Szybki zwrot z inwestycji = ok. 33% rocznie – oznacza to, że inwestycja w wielu przypadkach zwraca się nawet w 3 lata! 
Skontaktuj się z nami, a wyliczymy stopę zwrotu dla Twojej firmy!

Niższe koszty energii, to niższe koszty produkcji, usługi, a co za tym idzie niższa cena finalnego produktu.
Twoja firma zyska na konkurencyjności.

Pozytywny wizerunek.  Korzystanie z usług firm szanujących środowisko i produkujących „zieloną energię” będzie pojawiało się coraz wyżej w priorytetach klientów.

– Zabezpieczenie przed wzrostem cen energii. Zgodnie z przewidywaniami ceny energii nie przestaną rosnąć, dlatego należy inwestować w rozwiązania dające pewne jutro!

Produkując własny prąd trudno nie rozważyć wykorzystania  go w celu produkcji ciepła i wody użytkowej.               
POMPA CIEPŁA  odpowiednio dobrana do kubatury budynku i połączona z instalacją fotowoltaiczną to najbardziej optymalne rozwiązanie zapewniające niskie koszty eksploatacji, bezobsługową pracę i efekt ekologiczny. Podczas pracy pompy ciepła nie powstają żadne spaliny! I dodatkowo może być również wykorzystana do produkcji chłodu.

Kolejnym rozwiązaniem wpływającym na komfort pracy w firmie jest instalacja KLIMATYZACJI, która przy zmieniającym się klimacie, coraz większych i dłużej utrzymujących się upałach, latem staje się podstawowym urządzeniem pozwalającym na efektywne funkcjonowanie pracowników. Sposobów uzyskania chłodu w firmie jest wiele i należy rozważyć wszystkie możliwości.                        

Projekt i montaż wymaga rozważenia wielu czynników i powinien być przeprowadzony przez profesjonalną firmę, aby nie uzyskać odwrotnego efektu w postaci przeziębionych pracowników.

Firma Inergis S.A od 1988r. zajmuje się projektowaniem, montażem i serwisem instalacji z użyciem Odnawialnych Źródeł Energii, tj.: energii z biomasy, instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, kogeneracja i trigeneracja w oparciu o układy skojarzone wykorzystujące agregaty absorpcyjne i adsorpcyjne, rekuperacja, wentylacja, klimatyzacja. Posiadamy własny dział serwisu, który przez te wszystkie lata z powodzeniem obsługuje klientów i zapewnia sprawne działanie instalacji.

 Wszystkie wykonane instalacje są  „skrojone na miarę” i potrzeby klienta, często wykorzystując innowacyjne autorskie rozwiązania.

Rozważając montaż takich urządzeń w swojej firmie zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego.

ZAUFAJ NAJEPSZYM!