Menu Zamknij

UNIWERSYTET JANA DŁUGOSZA ZAPRASZA NA DZIEŃ OTWARTY !!!

Wydarzenie odbędzie się 15 marca 2024 r. we wszystkich obiektach dydaktycznych należących do Uczelni. Dzień Otwarty zainauguruje widowisko „Wiedza bez granic, myślenie bez ograniczeń – Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie, teraz Uniwersytet Europejski”. Spektakl, przygotowany przez nauczycieli akademickich i studentów, zapewni początek pełnego wrażeń dnia.

Dzień Otwarty to także liczne prezentacje i wykłady oraz szereg interaktywnych warsztatów, pokazów i aktywności, które odbędą się we wszystkich budynkach Uczelni. W programie Dnia Otwartego przewidziane są spotkania ze studentami, doktorantami i wykładowcami, które mają na celu przybliżenie Uczelni oraz możliwości rozwoju, jakie oferujemy.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

  • poznaj 60 kierunków studiów na sześciu wydziałach. Nieważne, czy serce bije Ci na myśl o naukach ścisłych, czy szukasz ukojenia w literaturze czy sztuce – na pewno znajdziesz dla siebie właściwy obszar rozwoju.
  • poznaj wykładowców i studentów – porozmawiaj, zadaj pytania, a przekonasz się, że studia to nie tylko książki!
  • doświadcz nauki dzięki licznym warsztatom i pokazom –  nauka to przygoda, która może być fascynująca.
  • wszystkie informacje o rekrutacji w jednym miejscu – zyskaj przewagę dzięki wiedzy o rekrutacji, dostępnych stypendiach i wsparciu dla studentów.
  • elektroniczne formularze zgłoszeniowe – zarejestruj swój udział bez zbędnych formalności. Sprawdź programy wszystkich aktywności sześciu Wydziałów i zarejestruj swoje zainteresowanie już dziś: https://www.ujd.edu.pl/pl/artykuly/469/dzien-otwarty-uniwersytetu

Uniwersytet to coś więcej niż miejsce nauki – to społeczność, która żyje pasją do wiedzy.

Zapraszamy serdecznie!