Menu Zamknij

VIII EUROPEJSKI KONGRES MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Zarząd oraz Rada Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie zapraszają do udziału w VIII Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 17-19 października br, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw z roku na rok cieszy się coraz większym zaufaniem przedsiębiorców, samorządowców oraz ludzi nauki. Hasłem przewodnim wszystkich Kongresów jest: „Nauka-Biznes-Samorząd-RAZEM DLA GOSPODARKI” Wzajemna kooperacja pomiędzy tymi trzema środowiskami daje szansę na stworzenie otoczenia, które sprzyja rozwojowi innowacyjnej i konkurencyjnej gospodarki. Siódmej edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, towarzyszyć będzie hasło: „Technologie, Człowiek, Odpowiedzialność”. Tematy poruszane na Kongresie dotyczyć będą innowacyjnych narzędzi wspierających rozwój miast i regionów ze szczególnym uwzględnieniem obszarów: ochrony środowiska naturalnego, ochrony zdrowia, energetyki, transportu, marketingu i komunikacji cyfrowej.

Udział w Kongresie jest bezpłatny dla wszystkich uczestników. Rejestracji będzie można dokonać za pośrednictwem strony www.ekmsp.eu w ostatnich dniach sierpnia 2018 r.

Jednocześnie pragniemy nadmienić, że Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie podpisała porozumienie z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach na mocy ,którego przyznano nam  tytuł:

Organizacji Wspierającej VIII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw”.