Menu Zamknij

WARSZTATY BRANŻY ROLNO – SPOŻYWCZEJ Z CYKLU „NAUKOWCY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW”

Szanowni Państwo,

Bardzo ważnym aspektem działania uczelni wyższych jest wdrażanie opracowanych technologii do przemysłu. Dążymy do tego, aby wyniki badań naukowych prowadzonych w naszym Uniwersytecie miały realny wpływ na rozwój innowacyjnej gospodarki. Będzie to możliwe jedynie przy ścisłej współpracy Uniwersytetu z otoczeniem społeczno-gospodarczym, które coraz chętniej realizuje projekty badawczo-rozwojowe (B+R) i wdrożeniowe.

W ramach prowadzonych działań na rzecz rozwoju współpracy nauka – biznes, Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie wspólnie z Uniwersytetem Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie zaprasza przedstawicieli branży rolno-spożywczej na pierwsze spotkanie warsztatowe z cyklu „Naukowcy dla przedsiębiorców”.

Podczas spotkania omówione zostaną możliwości współpracy Uniwersytetu z przedsiębiorstwami branży rolno-spożywczej w obszarze B+R oraz perspektywy innowacyjnego rozwoju rynku rolno-spożywczego w regionie.  

Spotkanie odbędzie się 28.02.2019 r. w sali 120, w budynku Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie. Początek spotkania o godzinie 9:00, zgodnie z załączoną agendą.

Program spotkania: www.riph.czest.pl/images/aktualnosci/Spotkanie_agenda.docx

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Prosimy o potwierdzenie przybycia przedstawicieli Państwa instytucji do dnia 18.02.2019 r. na adres mailowy Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji w Obszarze Nauki i Sztuki UJD: stt@ujd.edu.pl