Menu Zamknij

MIĘDZYNARODOWE TARGI INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII PRZEMYSŁOWYCH „HANNOVER MESSE”

Uprzejmie informujemy, że w dniach 1-5 kwietnia 2019 roku w Hanowerze odbędą się Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe.

Targi w Hanowerze należą do największych i najważniejszych na świecie imprez przemysłowych, podczas których promowane są nowe idee i nowinki branżowe. Towarzyszy im międzynarodowa wystawa innowacyjnych produktów i usług dla przemysłu. W ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 210 tysięcy osób, a liczba wystawców przerosła 5 tysięcy z 70 krajów.

Tematem przewodnim tegorocznych targów jest zintegrowany przemysł – inteligencja przemysłowa.  Wydarzenie to jest doskonałą okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów, budowania relacji oraz promowania oferty polskich firm z sektora przemysłu i nowoczesnych technologii. Województwo Śląskie, będzie reprezentować swoje walory przemysłowe i technologiczne na stoisku regionalnym oraz umożliwi przedsiębiorstwom i instytucjom z regionu bezpłatne korzystanie z powierzchni wystawienniczej na stoisku.

Przedsiębiorcy zainteresowani wyjazdem będą mogli skorzystać z przestrzeni wystawienniczej stoiska regionalnego (m.in.: możliwość umieszczenia logo, wystawienia produktów, ulotek oraz skorzystania z zaplecza), na warunkach określonych w  Regulaminie naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego w 2019 r. (w załączeniu).

Zainteresowane współpracą podmioty proszę o wypełnienie załączonego formularza i odesłanie (skan podpisanego formularza) do 20 lutego br. Dokumenty rekrutacyjne należy przesłać pocztą elektroniczną na adres gospodarka@slaskie.pl albo przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby organizatora tj. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu, ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice.

Formularz zgłoszeniowy: www.riph.czest.pl/images/Formularz_Hannower.docx

Kryteria rekrutacji: www.riph.czest.pl/images/Kryteria_rekrutacji.pdf

Regulamin: www.riph.czest.pl/images/Regulamin_Hannower.pdf

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Szczegółowych informacji o udziale targach udzielają:

Marcin Pogodziński, tel. 32 77 40 002, mpogodzinski@slaskie.pl,

Joanna Tworuszka, tel. 32 77 40 017, jtworuszka@slaskie.pl

Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.