Menu Zamknij

OFERTA X-DEFT

Automatyzacja procesów dla rozwoju Twojej firmy z X-Deft!

            Prowadzisz własną działalność i zależy Ci, aby wszystkie procesy biznesowe były w niej zautomatyzowane? Otrzymaj od nas darmową wycenę systemu ERP, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Twojej firmy i specyfiki branży. Poznaj szczegóły, podejmij wstępną decyzję i nie pozwól, aby wyprzedziła was konkurencja!

Czym jest ERP?

Termin ERP (ang. Enterprise Resource Planning – Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) kojarzy się głównie z konkretnym systemem komputerowym, wspomagającym zarządzanie i realizację podprocesów procesu produkcyjnego w organizacji. Należy jednak pamiętać, że ERP w szerszym znaczeniu tego pojęcia, reprezentuje tak naprawdę określony model sterowania wszystkimi procesami biznesowymi w danym przedsiębiorstwie.

Dlaczego warto wdrożyć ERP?

Nowoczesny rynek wymaga coraz to nowszych wyrobów, produkowanych w coraz krótszych seriach i coraz krótszym cyklu życia.

Rosnąca konkurencja wymusza na przedsiębiorcach coraz większą elastyczność w zarządzaniu procesami i podsystemami produkcyjnymi.

Oczekuje się, że przepływ informacji pomiędzy przedsiębiorstwem, a klientami będzie maksymalnie skrócony i uproszczony.

Jakie są korzyści naszego ERP?

  • Elastyczna integracja procesów wewnętrznych w przedsiębiorstwie.
  • Maksymalnie wydajna komunikacja firmy z jej otoczeniem.
  • Praktyczna, modułowa budowa systemu, zapewniająca jego dużą skalowalność.
  • Otwartość systemu, która pozwala dopasować jego funkcjonalności do potrzeb danej organizacji.
  • Przeszkoleni administratorzy mogą wpływać na funkcjonalność systemu, budować raporty i widoki analityczne, a także integrować ERP z aplikacjami zewnętrznymi jak programy CAD, interfejsy maszyn CNC, czy platformy EDI.

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu

X-Deft to nie tylko gwarancja sprawdzonego systemu, który pomoże Twojej firmie rozwinąć się i dopasować do oczekiwań współczesnego rynku, ale także profesjonalne doradztwo, a przede wszystkim – skuteczne wdrożenia. Blisko 98% z naszych dotychczasowych współprac, zakończyło się uzyskaniem wszystkich przyjętych założeń. Tak dobry wynik jest efektem przyjętej metodyki wdrożeniowej, wynikającej z wieloletniego doświadczenia w branży ze strony wszystkich naszych ekspertów.

Oferowany przez naszą firmę system ERP to nowoczesny program do zarządzania firmą, który dostosujemy do potrzeb Twojego biznesu, zmieniających się przepisów prawa, a także zaprojektujemy tak, aby z czasem rozwijał się stopniowo, wraz z Twoją strukturą organizacyjną! Razem z oprogramowaniem, otrzymasz od nas również dostęp do wiedzy eksperckiej z sektora księgowości, kadr i płac. Odtąd będziesz prowadzić biznes spokojniej, powierzając znaczną część obowiązków zautomatyzowanemu systemowi operacyjnemu – w tym przypadku, eliminacja czynnika ludzkiego szybko zaowocuje i przyniesie określone przez nas wspólnie rezultaty.

Skontaktuj się z nami już dziś i nie czekaj, aż zrobi to Twoja konkurencja!

https://www.xdeft.pl/
ul. Gorkiego 10
43-300 Bielsko-Biała
tel: +48 33 812 32 30