Menu Zamknij

XXVIII GALA LAURÓW UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJI

Wielkimi krokami zbliża się termin XXVIII Gali Laurów Umiejętności i Kompetencji, która tradycyjnie odbędzie się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Już 22 lutego poznamy nazwiska wszystkich 25 osób nagrodzonych tymi prestiżowymi wyróżnieniami.

Od 1992 roku Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach pielęgnuje tradycję doceniania i przekazywania podziękowań wybitnym osobowościom świata nauki, biznesu, kultury i polityki za ich wyjątkową publiczną działalność.  Celem tego przedsięwzięcia jest promocja niezwykłych ludzi i ich sukcesów, którzy poprzez swoją działalność wspierają procesy zmian w naszym regionie i kraju oraz przyczyniają się do tworzenia pozytywnego wizerunku Polski w świecie. Osoby te są niekwestionowanymi autorytetami w swoich dziedzinach.

Gala będzie miała dodatkowy wymiar, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach powstała w 1990 roku, w momencie kiedy Polska stała u progu wielkich przemian ekonomiczno-gospodarczych. W 2020 roku Izba świętuje 30-lecia istnienia. Wydarzenie w Zabrzu symbolicznie zainauguruje jubileuszowe obchody.

W części artystycznej Gali wystąpi finalistka The Voice of Poland TVP – Monika Urlik w repertuarze największych przebojów niezapomnianej Whitney Houston!

W wydarzeniu udział weźmie Prezydent Rady RIPH w Częstochowie – Tadeusz Szymanek.

Relację z Gali przedstawimy Państwu w kolejnym wydaniu Newslettera – 28 lutego 2020r.