Menu Zamknij

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W MISJI GOSPODARCZEJ DO SENEGALU

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do Senegalu,  która odbędzie się w dniach 26-29 marca 2019 r. Będzie to okazja do nawiązania nowych kontaktów w regionie Afryki Zachodniej podczas spotkań zorganizowanych specjalnie dla polskich przedsiębiorców.

Misję przygotowujemy we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych,  przy wsparciu Ambasady RP w Dakarze, Ambasady Senegalu w Warszawie oraz Unii Izb Przemysłowo-Handlowych Senegalu i Zrzeszenia Senegalskich Przemysłowców.

Celem Misji  jest kompleksowa prezentacja polskiej oferty eksportowej oraz inwestycyjnej, jak również nawiązanie kontaktów handlowych przez polskich przedsiębiorców z potencjalnymi partnerami biznesowymi w Senegalu.

W ramach programu misji przewidziana jest organizacja Polsko – Senegalskiego Forum Biznesu, indywidualnych rozmów B2B z senegalskimi przedsiębiorcami i z przedstawicielami administracji rządowej oraz organizacjami otoczenia biznesu, wizyta w Diamniadio (w którym powstaje nowe centrum administracyjno-gospodarcze kraju), rozmowy w nowej strefie przemysłowej, jak również spotkanie  w  Zagranicznym Biurze Handlowym w Dakarze.

Bliższe informacje nt. potencjału senegalskiej gospodarki oraz perspektyw współpracy, jak również informacje logistyczno-kosztowe przekazujemy w poniższym linku:

www.riph.czest.pl/images/aktualnosci/Zaproszenie_SENEGAL.pdf

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Misji, prosimy o pilne zgłoszenie udziału poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia on line w załączonym zaproszeniu.