Menu Zamknij

ZAPROSZENIE NA AKADEMIĘ INTERNACJONALIZACJI 10 CZERWCA 2021

Szanowni Państwo,
w imieniu Funduszu Górnośląskiego przekazujemy zaproszenie do udziału w bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się w ramach Akademii Internacjonalizacji w dniu 10 czerwca 2021 r.
 

Akademia Internacjonalizacji – ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE, ma na celu przygotowanie przedsiębiorców z województwa śląskiego do nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami na rynku ZEA. 

Wydarzenie odbędzie się 10 czerwca 2021 r. w godz. 09:00-15:00 na internetowej platformie szkoleniowej evenea.pl.

Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo:

  • Jakie są różnice międzykulturowe między Polską a światem arabskim? 
  • Jak prowadzić międzynarodowe działania marketingowe skierowane na rynek ZEA?
  • Jak rozpocząć działalność na rynku ZEA?
  • Na jakie wsparcie możesz liczyć jako eksporter?

Szkolenie poprowadzą doświadczeni eksperci z praktycznym doświadczeniem biznesowym.:

Mec. Beata M. Witkowską – Witkowska Kancelaria Prawna, Warszawa. Jako prawnik polski i niemiecki od lat doradza polskim podmiotom gospodarczym działającym w Polsce i za granicą. W swojej praktyce zawodowej koncentruje się na szerokorozumianym prawie gospodarczym. Świadczy pomoc prawną i doradza polskim przedsiębiorstwo w wejściu na rynki zagraniczne, w tym rynki Półwyspu Arabskiego dobierając najkorzystniejsza formy opodatkowania dla handlu.  Obsługiwała Ambasadę Kataru w Polsce oraz liczne inwestycje obywateli krajów Półwyspu Arabskiego. 

Nagmeldin Karamalla-Gaiballa – Doktor Nauk Społecznych, Profesor Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu; Adiunkt w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę naukową dzieli z intensywną praca w biznesie. Przez wiele lat pracował jako analityk m.in. w Ambasadzie Państwa Kataru w Polsce oraz doradzał i tłumaczył przy negocjacjach międzynarodowych. Od lat skutecznie doradzał obywatelom krajów Półwyspu Arabskiego w ich inwestycjach w Polsce oraz wprowadzał polskie podmioty gospodarcze na rynki krajów arabskich m.in. krajów ZEA, reprezentując je na targach, doradzając w trakcie spotkań handlowych. Posiada duże doświadczenie we wprowadzaniu firm na rynki zagraniczne. Autor licznych publikacji w najlepszych pismach naukowych na świecie. 

Michał Hamera – ekspert z zakresu marketingu międzynarodowego. Właściciel agencji marketingowej specjalizującej się w strategiach marketingowych na rynkach krajowych i zagranicznych, w tym na Półwyspie Arabskim. Tworzy i realizuje wydarzenia, opracowuje strategie marketingowe, a także pomaga firmom budować właściwie relacje. Spędził ponad 2000 godzin na salach szkoleniowych szkoląc z tematów budowy marki, komunikacji, social media i innych. Prowadził szkolenia z marketingu terytorialnego oraz tworzenia ofert inwestycyjnych dla m.in.: Centrum Inicjatyw Gospodarczych, pracowników Urzędu Marszałkowskiego WZP, włodarzy i pracowników urzędów gmin i miast z województwa zachodniopomorskiego. 

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W AKADEMIII:

  • 6 h zajęć na temat kluczowych kwestii biznesowych 
  • komplet materiałów szkoleniowych 
  • dostęp do indywidualnych konsultacji online
  • certyfikat udziału 

Udział w szkoleniu online związany jest z otrzymaniem pomocy de minimis.

Akademia Internacjonalizacji organizowana jest w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania” realizowanego przez Województwo Śląskie oraz Fundusz Górnośląski S.A. ze środków EFRR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Działanie 3.5 Umiędzynarodowienie gospodarki regionu, Poddziałanie 3.5.1 Promocja gospodarcza regionu. Jednym z celów projektu jest dostarczenie przedsiębiorcom z sektora MŚP województwa śląskiego profesjonalnej wiedzy na temat ekspansji na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Szczegóły szkolenia:
https://www.fgsa.pl/2021/05/akademia-zea/​​​

Rejestracja: https://app.evenea.pl/event/akademiainternacjonalizacjizea/ 

Facebook: ​https://www.facebook.com/events/124562326346424/​​​